Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztaltabb férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb férfiak ti bajlódnátok még egy fiatal szűz lány tanítgatásával vagy inkább hozzátok hasonlóan tapasztalt lánnyal jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Ha minden másban hasonlóak. Tapasztalt alatt párkapcsolatban szexualitásban tapasztalatra értem.

Tényleg nem vagyok normális ha én nem bajlódnák egy ilyen lánnyal?



2019. aug. 28. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni. Ha szeretem, és kölcsönös a dolog, akkor ez is működni fog. Túlságosan ekörül forog manapság minden, de egy kapcsolatban egy férfinak a személyiség a döntőbb.
2019. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Én csak egy hozzám hasonló tapasztalt lánnyal jönnék össze.


36/f szűz

2019. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És sztetek normális az ha egy lány aki szép normális tanult nem vallásos és 25 évesen szűz?
2019. aug. 28. 12:47
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerencsére a lányom egy osztálytársával jár, úgyhogy majd egy szinten lesznek. De bekörnyékezte őt és barátnőit már néhány középkorú, akik enyhén pedofil beütéssel rendelkeznek. Nem, láthatóan nem zavarta volna a férfit a tanítgatás. Próbálta villogtatni a pénzét és vagyontárgyait, hát nem jött be.. Így más vizekre evezett, gondolom majd lesz olyan kislány aki "beleszeret".

Szerintem ne hallgass azokra akik szerint csak a tini a "menő". A francokat. Nem kell ezekre hallgatni.

2019. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pff leírtam direkt a gyengébbek kedvéért hogy tapasztalt alatt nem öreget értek hanem szexuálisan tapasztaltat. 32 vagyok nem vénember
2019. aug. 28. 12:50
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt neked kell tudnod!
2019. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A privátot író gyenge elméjűek kedvéért egyszerűsítve is:

Férfi vagyok,b+

2019. aug. 28. 12:52
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit félnék attól hogy amint "betanítom" megjönne az önbizalma és dobna mint egy rongyot hogy kiélhesse magát.
2019. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Másnak a véleményére vagyok kíváncsi más hogy állna egy ilyen lányhoz érdemes e vele vesződni.

U

2019. aug. 28. 12:53
 10/22 anonim ***** válasza:

nekem a szűz jön be inkább


42/F

2019. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!