Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nagyon zavaró nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyon zavaró nektek, ha egy fiatal, csinos, tanult lány társaságban nagyon keveset beszél és zárkózott?

Figyelt kérdés
Szorongás vagy szoc.fóbia miatt nehéz megszólalnia vagy önfeledten nevetgélnie sok ember előtt. Szeretnék ez ellen tenni,de valamiért legátlódok és elcsuklik a hangom,ha megszólok alig várom,hogy minél rövidebb idő alatt befejezzem a mondanivalóm,ha kérdeznek. :( Mit lehet ez ellen tenni?
2019. jún. 1. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, Te megkapod a választ, bár úgyis másfelé tereli a vélekedést már csak az is, ha fiatal és csinos lányról van szó. :)


Egyébként egyik volt páromat nem zavarta, sőt, nagyon védelmező volt, a másik viszont türelmetkenül fogadta, hogy miért nem tudok a családdal és a társasággal ugyanúgy kommunikálni, ahogy vele.

2019. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Fiatal, csinos... Innnentől mindegy nekik.
2019. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A "fiatal,csinossal" csak arra akartam utalni,hogy nem egy világtól elvadult,begubózó lány vagyok. Nagyon is figyelem az embereket magam körül,keresem a lehetőséget,hogy hol tudnék bekapcsolódni a beszélgetésbe aztán mire rászánnám magam,addigra elment a téma,utána pedig már erőltetett visszahozni a dolgot :D Így viszont folyamatosan butának érzem magam,hiába van belül sok minden.
2019. jún. 1. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és senkit nem "zavar", mindenki sz#rik az olyan emberekre, akik nem szólnak senkihez, inkább beszélgetnek egymással.
2019. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
...de engem zavar,hogy mit fognak gondolni pl. egy baráti társaságban rólam,ahol mondjuk szeretnék tetszeni egyvalakinek.
2019. jún. 1. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
LEGJOBB!!!
2019. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ha sokan vannak nem tudok beszélgetni, csak hallgatók. Ha 2-en vagyunk, akkor tudok. Azt vettem észre, ha olyan társaság van, ahol már külön-külön beszélgettem mindenkivel, ott meg tudok szólalni, egyébként csak hallgatók.
2019. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

En is ilyen vagyok, mint te. Gyakran kerültem uj társaságba, idegen emberek köze, ahol nem nagyon tudtam megszólalni. Nem volt belőle probléma, elkonyveltek megukban engem egy csendes embernek, idővel pedig rájöttek hogy azert tudok is beszelni csak idő kell hozza :D Persze van pár negatív sztorim is, amikor azt hittek rólam, hogy azert nem beszelgetek mert beképzelt vagyok, többnek hiszem toluk magamat, igy nem bírtak. Kicsit meg a mai napig kínosan erzem magam ilyen szituációkban, de ez van sajnos. Annyit tudok tanácsolni, hogyha nem is szólsz bele a beszélgetésbe, figyelj a többiekre, mosolyogj, nevess, sokkal pozitívabban fognak hozzad állni.

Egyébként van baratom, nála nagyon ízgultam amikor úgymond ‘bevitt’ a barati tarsasagaba, de mára mar hozzászoktak hogy keveset beszelek es ilyen vagyok. :) Sok sikert!

21/L

2019. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"...de engem zavar,hogy mit fognak gondolni pl. egy baráti társaságban rólam,ahol mondjuk szeretnék tetszeni egyvalakinek."


Semmit nem fognak gondolni azon kívül, hogy XY olyan csendes lány. Senkit nem zavarsz, senkit nem érdekelsz, észre sem vesznek. Mintha ott sem lennél. Hiába akarsz tetszeni valakinek, olyan csak a filmekben van, hogy egy társaság közepe kategóriájú férfi törje magát, hogy a sarokban üldögélő lányt is bevegye a beszélgetésbe. Lehet, hogy ránézésre tetszel valakinek, de hogyha nincsen kivételesen jó külsőd, akkor így nem fog kezdeményezni nálad, egy egész életet le lehet élni a sarokban üldögélve arra várva, hogy hátha végre felfigyel rám a kiszemeltem.

2019. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tanult lány "


Csak éppen az élet dolgaihoz nincs egyetlen önálló gondolata sem, így aztán lehet kitűnő bizonyos tantárgyakból vagy szakból.. semmit nem ér vele !

2019. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!