Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit érezhet a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit érezhet a volt barátom irántam?

Figyelt kérdés

2017 márciusában ismertem meg ezt a fiút. Hónapokig együtt jártunk, de szakítottam vele, mert nem voltam belé szerelmes, az előző barátom szerettem. Ő mindenféle ajándékkal elhalmozott, szeretett volna nagyon engem. Nyáron végig írogatott nekem, mikor visszamentem egyetemre szeretett volna velem összejönni, de én nem akartam. Utána ismerkedett, 2018 februárjában lett neki egy barátnője, aki gyerekes, éretlen és 18 éves. Én 20 vagyok. Miután ezt mondtam is a fiúnak azzal érvelt, hogy legalább ő szeret engem és nem játszadozik velem. Őszinte voltam vele, az elején elmondtam neki nem érzek iránta semmit, ő erőltette a találkozókat, bulikat stb hátha megváltozik. Szakítás óta nagyon jó barátok vagyunk, hetente többször beszélünk, ismerjük egymást mint a tenyerünk, szerelem részemről azóta sem alakult ki, mostanába gondolkozok azon, hogy tökéletes a kapcsolatunk, minden tökéletes lehetne, ha szerelmes lennék bele.

Vajon ő mit érez?



2019. jan. 27. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben nem mindegy? :D De meg is kérdezhetnéd, ha már barátok vagytok.

32/f

2019. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem foglal le az egyetem? Vagy hogy lehet ilyenen gondolkodni? Nem működtök együtt párkapcsolatilag. Ezen min vagy úgy meglepődve. Van ez így.
2019. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!