Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejtsem? Kuzdjek erte? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtsem? Kuzdjek erte? Mi lenne a legoldas?

Figyelt kérdés

Abban kernek toletek segitseget hogy van az eletemben egy srac, aki pontosan 9 eve rabolta el a szivemet es azota fogva tartja. Fiatal vagyok (19) ezert sokan mondtak hogy “jaj csak tini fellangolas” stb, de az evek multan vilagossa valt szamomra, hogy nem csak egy felkangolasrol beszelunk. Egyszeruen o az akiben nem talalok hibat, akit ugy fogadnek el ahogy van, aki ugy erzem szamomra a tokeletes es kiallnek mellette a vegsokig, szembemennek erte barkivel pedig ez jellememtol nagyonis idegen.

Kb 2 honapja ugy hozta a sors hogy egy tarsasagba keveredunk es belolem aznap este sok bonyolult indok es ok miatt (amit most nem reszleteznek) kikivankozott ez az erzelem es feltartam neki. Azt kovetoen 2x talalkoztunk kettesben, az elso alkalommal ugy ereztem nem vesz komolyan, de tudtam hogy elismer mint not es hogy nem akar szorakozni velem, de nem is erez ugy mint en. Leginkabb zavarosnak es elbizonytalanitonak mondanam, mintha direkt ketelyek kozott tartana.

A masodik alkalommal pedig elvett minden remenyt es lekonkretizalta hogy nem en vagyok az a bizonyos lany akit keres, nagyon ketelyes dolgokat allitott elem, de vegul kihuztam belole hogy “nem” a valasza.. Tudom hogy meg bulizni es “elni” akar, elvezni az eletet es feledezni. Nagyon okos es amolyan “ mindenki odavan erte” macso tipus,de ugyanakkor ha valaki jobban megismeri kiderul hogy nagyon jo, egyenes ember is.

Ugy erzem elvezi hogy tetszik nekem, ertelmes, szep nonek tart, de megsincs meg az a plusz bennem szamara amit keres.

Most kene hogy jojjon az a resz hogy akkor elfogadom a visszautasitast es tovabblepek. A baj csak az hogy ugy erzem erre keptelen vagyok, nem tudom elfogadni, minden egoizmus nelkul de meg sose volt visszautasitasban reszem, es pont tole vegkepp nagyon faj. Ugyanakkor nem szeretnek eveket varni valakire aki talan el sem jon, de ugy erzem nem talalnek olyat aki elfeledteti velem, akit jobbnak tartanek nala. Mit tegyek hogy elfelejtsem, mit tegyek hogy megszerezzem? Kerlek segits nekem mert teljesen elvesztem..

Sajnalom ha nagyon zavaros amit irtam, a fejemben sincs meg letisztazva.


2019. aug. 29. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Éppen ideje lenne, hogy legyen tartásod.
2019. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ismered ezt a srácot. Amibe szerelmes vagy az egy ideálkép amit te teremtettél és köze sincsen ahhoz, hogy ez a srác milyen valójában. Először ezt kellene megértened.

Nincs olyan, hogy valaki szórakozni meg felfedezni akar. Ez csak egy jó kifogás. Ilyet bőven lehet kapcsolatban is, akinek ez a kifogása az egyszerűen csak nem akar veled lenni egyáltalán. A kulcsszó az, hogy VELED nem akar együtt lenni és ez nem fog soha változni.

2019. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Olyan pici vagy még...

Egy illúziót bálványozol. Egy igazi megismerés és megszeretés, akárki iránt is lesz, nagyobb lesz mint ez. Értsd meg, hogy amit látsz, nem valódi. Foglalkozz önismerettel. Ő is azért nem akar téged, mert nem vagytok egy szinten, mert érzelmileg leragadtál egy állapotban 9 évre.

2019. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon őt akarod, akkor várjál pár hónapot és próbálkozz újra.
2019. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. válaszolónál a pont. De ezt egy 19 évesnek ugye mondhatjuk...
2019. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Az utolsonak pedig üzenném hogy biztosan ő is volt 19 éves és biztosan örült mikor leszólták a korát, a lényeg hogy nem a kor hanem a gondoljodásmód számít igaz?:)

2019. aug. 29. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó is volt 19 éves, igen. De ilyet olvasok itt huszonévesektől is. Sőt, 30asoktól is. Nem az életkor miatt írtam elsősorban. Egyszerűen nem akarják felfogni, hogy nem kellenek a másiknak és csak alázzák magukat.

Ha legalább párszor elolvasnád, amit írtál...

Na, mindegy.

2019. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök világos neki a helyzet, és nagyon korrektül megmondta, hogy nem!

A párkapcsolathoz meg minden életkorban kettő ember kell.

2019. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!