Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta szerelmes vagyok valakibe mindent emögé szorítottam azt tettem amit hittem hogy szeretne de nem jutok közelebb arra gondolok hogy felveszek hitelt és ráköltöm vagy elköltözök nagyon messzire hogy elfelejtsem kezdek kikészülni melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 00:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nehogy penzelj mar egy bankot. Vegyel egy kutyat.
2018. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Terapeutára költsd! Rád fér!
2018. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
járok elmeszakértőhöz csak képtelen vagyok őszinte lenni mert nem akarom hogy lebeszéljen a lányról
2018. júl. 28. 01:10
 4/12 A kérdező kommentje:
az a lány a gyógyszer számomra csak sehogy nem jutok hozzá:)
2018. júl. 28. 01:16
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Rossz a felfogasod jelen pillanatban.

Jelen pillanatban te magad vitted be sajat magad az erdobe es eszed agaban sincs kijutni/kijonni onnan.

Fuggo lettel, az erzelem irant. (ami itt szerintem a fajdalmat jelenti) Tudod, hogy nincs eselyed, de megis kajtatod. Szoval kis mazo van benned. Sanyargatod magad.

Szembesulj a dologgal, nem kellesz neki, ez van. De sajnos ez az eletmod azt eredmenyezi, hogy eselyt sem adsz az ujjonan erkezo lanyoknak. Akik szeretnenek teged. Mert neked csak egy gellert kapott lany letezik.

Fantazialj, kepueld el, hogy massal szexel. Mas fiu soermajat nyeli le, massal elvez el. (Lehet ez kicsit durvan hangzik, de merulj el ezekben) tudatositsd magadban, hogy sem erzelmileg, sem testileg nincs rad szuksege.

Debmas lany meg a szivet oda adna erted. Ezt is tudatositsd magadban. Es szepen menjl el szakertohoz. Letelnek az evek rolad....szellemi fejlodes meg az ablakban. Fejlodj!

2018. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
így meg ő a méreg, vicces najó bocsánat, hogy kiirtam
2018. júl. 28. 01:18
 7/12 A kérdező kommentje:
más se szeret
2018. júl. 28. 01:24
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem is az számit én szeretek szeretni valakit izgalmat visz a napjaimba mindig kutatni hol lehet
2018. júl. 28. 01:31
 9/12 A kérdező kommentje:
lehet betegnek hív emiatt egy doki de én élvezem
2018. júl. 28. 01:33
 10/12 A kérdező kommentje:
amúgy meg járok a dokihoz ne aggódj
2018. júl. 28. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!