Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok még mindig a tanárba, mit tegyek hogy elfelejtsem? Már egy éve ez van és nagyon rossz, nem lehet köztünk semmi.18/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem .. Már most nem tanít. Már nem is járok abba a suliba de mindennap gondolok rá mert nagyon szeretem. És ez kisváros szoktam vele találkozni boltban is. Nagyon rossz ez így és nem tudok erről senkivel beszélni...
2018. dec. 15. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Most már felnőtt vagy és a sulit is befejezted. Így szerintem már semmi akadálya, hogy randizzatok. Ő hány éves? Van családja? Mert akkor necces a dolog.
2018. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van már családja 5 hónapos a gyereke.. Fbjét is szoktam nézegetni
2018. dec. 15. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

"Most már felnőtt vagy"


helyesen:


most már elmúltál 18, de a problémád, a fogalmazás módod alapján felnőtt még nagyon nem vagy.

2018. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kutakodj utána, úgy hamarabb elfelejted. Én is voltam szerelmes tanárba, de amikor új közösségbe kerültem, alig gondoltam már rá. Most meg évek múltán jót nevetek az egészen.
2018. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
zárd le és ismerkedj másokkal
2018. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudok búfelejtőt.
2018. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!