Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, aki azt mondta, hogy nagyon jó a karizmám, illetve rendkívül karizmatikus vagyok, ez pontosan mit jelent? Mennyit gondoljak bele? Csajok?

Figyelt kérdés

Jöhetnek válaszok fiúktól, lányoktól.

Kort írjatok köszi .

24F



#fiú #szex #férfi #nő #szerelem #karizma #lány bár mit megtennék érte
2019. aug. 29. 23:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez jelentheti azt is, hogy kicsit bejövök neki ?
2019. aug. 29. 23:16
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Tetszik neki a karizmod, csak megfogdosna kicsit.
2019. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt hogy karcol a bicepszed bástya :)
2019. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Úgy érti, hasonlítasz Adolf Hitlerre.

33/f

2019. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérlek normálisan válaszoljatok. Egyébként nincs nagy karon, én közepesnek mondanám.
2019. aug. 30. 01:50
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Attól, hogy közepes a karod, még bejöhet a csajnak az izma.


Ne légy kishitű, egy ilyen intelligens srác mint te, igazán megértheti, hogy nem a férfi karizmának a mérete számít.

2019. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy.. max birtoklási vágyad van :D
2019. okt. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős a lany?
2019. okt. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nők az én tapasztalatom szerint szinte kizárólagosan mindig azt szeretik, ha minél hamarabb lépsz. Ha ilyen kis ártalmatlan, baráti flörtölés marad, akkor egyre inkább csak barátként tekintenek rád. Te meg egyre szerelmesebb és kiszolgáltatottabb leszel.

Egyszerűen lépj, kezdeményezz, máshogy nem tudod meg. Ne halogasd az időt, most van a legjobb esélyed, idővel csak csökkenni fog.

2019. okt. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!