Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondja velem a legboldo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja velem a legboldogabb és ki is mutatja, közösen akar velem lakást venni, beszél az eljegyzésről akkor az igaz is lehet? A férfiak mondanak ilyeneket ha nem gondolják komolyan?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Te vagy a barátnője, Te ismered. Mi honnan tudjuk, mit gondol egy random idegen? Vannak férfiak, akik komolyan gondolják a közös terveket, és vannak, akik csak kábítanak vele. Nem tudhatjuk, a Te barátod milyen.
2019. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ez igaz neked kell ismernéd de ha én ezt egy nőnek mondom akkor az igenis is komoly meg hozza nagyon! Szoval ilyent sohasem tudnék mondani ugy hogy nem gondolom komolyan!
2019. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vagytok együtt? Lényeges infó. És igen, neked kéne ismerni...
2019. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 éve lakunk együtt
2019. máj. 14. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Ez annyira tipikus...

Átlag női gondolatmenet:

"Nem mondja, hogy velem a legboldogabb... nem akar velem közösen lakást venni... biztos nem gondolja komolyan..."

Ha mondja, ha akarja, akkor meg:

"Azt mondja, velem a legboldogabb... lakást akar velem venni... biztos nem gondolja komolyan..."


Tudod mit? Szerintem nem tetszik neked a pasas, és most tudat alatt keresed az indokokat, hogy miért dobd ki.

2019. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem ezt akarja az a baj, ha ezt akarja az a baj...soha semmi nem jó...
2019. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem hallgass a józan eszedre és a megérzéseidre. Én azt tapasztaltam, ha valamiért kételkedek, akkor annak oka van, akkor is ha akkor és ott nem tudom megmagyarázni miért.

A férfiak többsége ha ilyet mondd komolyan gondolja, legalábbis akkor és ott.. aztán van, hogy mégis mást akarnak végül.

2019. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!