Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka annak, ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy ferfi csak flörtöl, de nem vallszerelmet, nem hiv talira?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a gyakorin azt mondjak , hogy lepj te , mint nö , de a baratnöim akik ezt tették , mindig megbánták , mert a pasi vegul semmi konkretat nem akart

Miert kötekedik , bókol , mosolyog , szemezik egy pasi , es minden gesztusa, testbeszed arról árulkodik , hogy bejössz neki , rajongvanéz , keresi a társaságom es ez hónapok òta megy . Vannak napok mikor huvös , utana megint nyomul

Nehez kiigazodni rajta, biztat hogy smsezzek neki barmi kerdesem van munkaval kapcsolatosan , mert ram mindig van ideje . Altalaban valaszol az sms re , de van amikornem . Olyankor nem sms ezek többet , akkor megint biztat , hogy irjak , miert nem irok .....

ez csak jatek szamara?

Szórakozik azon hogy latja hogy nekem bejön , es zavarban vagyok ?



#flört #semmisehol
2019. aug. 30. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, évekig szórakozott velem pont ilyen formákban amiket írsz de soha nem hívott randira meg sehova. Az évek alatt 2 hosszabb barátnője is volt tehát nem a kapcsolatot kerülte, hanem engem de azért elszórakozott velem ha volt rá alkalma. Hagyd a fenébe, saját tapasztalat alapján csak koppanni fogsz, engem legalábbis felemésztett.
2019. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: És mire jöttél rá, mért csinálja ezt?
2019. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sosem jöttem rá. Néha azt éreztem, hogy szeret és akar de tart tőlem és ezért könnyebben kezelhető nőket választott helyettem, néha meg azt éreztem, hogy ha nincs ló akkor én voltam a szamara. Nem tudom miért csinálta ezt velem, tudta, hogy fáj. Viszont soha olyan szenvedéllyel ember még nem közeledett hozzám mint ő.
2019. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: Hát ez az. Én is tele vagyok ilyenekkel.
2019. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!