Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha állandóan flörtöl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha állandóan flörtöl?

Figyelt kérdés
A barátommal minden tökéletes. Jó a szex, jókat tudunk beszélgetni, jók a programok, egyszerűen tökéletes vele lenni. Külsőre olyan, amilyet megálmodtam. Viszont minden nővel flörtöl. Chaten, munkahelyén, baráti társaságban a szemem láttára. De a flörtön is túl megy néha és fogdossa a kolléganőjét. Kértem, hogy fejezze be, de nem tette.
2019. jún. 1. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szembesítsd a következményekkel. Törd el a karját mondjuk. De azt amelyikkel fogadós és akkor amikor csinálja, mert csak úgy tanulja meg.

32/f

2019. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
te is csináld azt amit ő, aztán ha szóváteszi mondd el neki hogy ez neked ugyanígy esik és ha nem fejezi be elveszít
2019. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lilla64 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom.Nem lehetett róla leszoktatni.Köpött rá,hogy én ettől hűlyén érzem magam.Aztán jött a megcsalás,akkor szakitottam.
2019. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyan tudsz egy ilyen emberbe megbízni? Értem, hogy külsőre az álompasid, de belül egy semmi.
2019. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ülj bele társaságban más pasi ölébe, ölelgesd őket kedvesen, mosolyogj rájuk, meg bárhol vagytok, mosolyogj a pasikra hivalkodóan... Aztán csak leesik neki a tantusz.
2019. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kicsit sablonos a sztori. Összejöttél, Mr.Jóképű-menőarc csávóval, ő meg pontosan úgy viselkedik, ahogyan szokott, neked ez nem tetszik, de a végét már most tudjuk mi lesz.


De legalább Korminak és Cirmosnak jó gazdája leszel :)

2019. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is fogja befejezni, felnőtt emberek jellemét nemigen lehet megváltoztatni. Szüksége van arra, hogy minden nőre rámozduljon, mert ezzel érzi igazolva a férfiasságát. Ami persze elb...szott dolog, de úgy tűnik, sok nőt ez vonz. Csak később jön a koppanás, mikor kiderül, hogy az ilyen párkapcsolatra csak korlátozottan alkalmas.
2019. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, én ezt biztos nem csinálnám ezt, hamar szakítanék vele. Nem akarnék olyan életet, hogy folyton idegeskednem kelljen miatta. Kinek van szüksége arra hogy megalázzák?
2019. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember ilyet nem csinál több okból sem. Egyrészt mert tiszteli legalább annyira a párját hogy nem bántja ilyenekkel. Másrészt meg akkor minek is van kapcsolatban?


És itt nem arról van szó hogy nem néz meg valakit aki esetleg tetszik. Mert nyílván ebben semmi nincs hiszen mindkét nem tagja csinál ilyet. De a nyílt flörtölés iszonyú bunkóság. És megmondom őszintén az első ilyennél ki is tettem volna. Menjen csak flörtölgessen. Egyébként meg aki ilyeneket csinál az nem csak a flortig megy el...

2019. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a srác egy remek fiúbarát alapanyag, a szex meg lehet jó mással is. De stabil bizalom alapú párkapcsoaltra....hát talán pár év múlva...
2019. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!