Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a ferfi csupán egófényezés miatt flörtöl velem es nem akar találkára hivni, vagy tetszem neki es többet is akar, de visszatartja valami?

Figyelt kérdés

Érdemes nöként kezdeményeznivagy várni kell amig kinyögi a pasi hogy mitakar es addig is pozitivan reagalnia a közeledesere?

Ti nök jól jártatatok , amikor kezetekbe vettétek az irányitást es kikezdtetek a pasival ?



#agyfárasztás
2019. aug. 31. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle :)
2019. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Velem pontosan ez volt a helyzet pár hete.

Én jobban szeretem az egyenes beszédet, úgyhogy kezembe vettem az irányítást.Persze, mérlegeltem előtte, hogy mit veszíthetek, de úgy gondoltam, ha tényleg komolyan meg akar ismerni, nem egy egyenes, korrekt kérdés fogja visszatartani, ha pedig nem akar semmit, nem tök mindegy, még, ha rámenősnek is tart?

Végül közölte, hogy neki nincs ideje randizni, úgyhogy legalább kiderült, hogy kár rá időt és energiàt pocsékolni, mert csak szàjhős:)

2019. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudhatod.

Ha úgy gondolod, kezdeményezz te.

Én nem nagyon szoktam, mert nem akartam olyan pasit, akinek még az is nagy falat, úgyhogy vártam, amíg olyan jött, aki elég tökös egy randira hivashoz...

2019. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 es csodalom a batorsagod , gondolom olyan mint az ejtöernyözes ,kipróbálja az ember

De miert erezted , hogy lépned kell , mik voltak a jelek , hogy erdeklödik?

2019. aug. 31. 20:01
 5/12 A kérdező kommentje:

Ahanyszor kezdemenyeztem megbantam

Többet nem akarok . Igaz igy megvan a kockazat hogy mindig a nözös pasik közelitenek meg

2019. aug. 31. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Onnan hogy nem nő.
2019. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb amikor velem ez volt a szitu, és még ő kezdett el célozgatni, hogy én miért nem akarok találkozni, akkor kerek perec megmondtam neki, hogy majd elhív, ha akar valamit. Miért? Később a kezét is én kérjem meg? Aki x idő beszélgetés után ennyire nem képes az áhított nőért, annál valami nem stimmel. Nos ki is derült, hogy barátnője van, miközben mi társkeresőn ismerkedtünk meg 😊😊😊😊😊😊 Persze ő még gondolom fent van az applikáción attól függetlenül, hogy én nem folytattam vele a dolgot. Lehet ugyanarról az emberről beszélünk 😊😊😊✌️
2019. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok. És még annyi, hogy nincs olyan férfi, aki meg akar ismerni, aki lát benned fantáziát, aki szeret veled beszélgetni, mégsem hív el randizni. Nincs az a visszatartó erő, ami normális lenne párkereséskor. Minden csak kifogás, kivéve ha pszichiátriai eset az illető, de akkor meg jobb is, hogy nem találkoztok személyesen.
2019. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:2-es vagyok.

Ő kezdett el közekedni, odajött, bókolt, mosolygott, ahányszor elment mellettem, mimdig mondott valami kedveset, megkérdezte, milyen parfümöm van, mindig keresett a tekintetével, ha úgy érezte, sokat szívta a vérem, akkor odajött, hogy reméli, nem bántott vele, 2x hazavitt, megkérdezte, van-e barátom, ha úgy látta, fáradt vagyok, vagy szomorú, odajött felvidítani...

Amúgy a konditeremben ismerkedtünk meg, heti 3x találkoztunk.

A kérdés óta személyesen köszönèsen kívül szándékosan rám sem néz, fb-on pedig, ha úgy alakul, hogy beszélünk, akkor udvarias, kedves, de már nem flörtöl.

Nem érzem magam hülyén.🤷🏻‍♀️

Illetve szerintem kettőnk közül nem én.😄

2019. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig #2 vagyok: én sem szoktam kezdeményezni, de itt egyértelmű volt, hogy vonzalom, az van kettőnk között, úgyhogy nem éreztem azt, hogy nagy bàtorság kellene.

Egyébként tényleg igaz;aki komolyan szeretne valamit, azt semmi nem tarthatja vissza :)

2019. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!