Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon milyen erzes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen erzes lehet olyan nőnek lenni, akibe őrülten szerelmes egy férfi?

Figyelt kérdés
Van több ferfi ismerősöm, akikkel nagyon jóban vagyok és akik meg szokták osztani velem a szerelmi bánatukat (szakitast, elerhetetlen nő miatti szenvedest, viszonzatlan szerelmet stb.), és azon gondolkoztam hogy milyen érzés lehet olyan nőnek lenni, akire nagyon vagyik egy ferfi es barmire kepes lenne érte (persze csak normális kereteken belül)? Ezt az érzést azért nem mindenki éli át, ugye?
2019. szept. 2. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Csak a szerencsés nők élhetik át, nem mindannyiunk az. Valaki sosem tudja meg, milyen érzés.
2019. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Sokan átélik, manapság ugyanis divat a romantikus pasi.
2019. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt ilyen, évekig zaklatott miután kiadtam az útját, már nagyon elegem volt belőle. A férjem is bármit megtenne értem de szerencsére ő nem egy pszichopata, hanem csak romantikus. Én vagyok az első igazi szerelme és a tenyerén hordoz amióta csak megismerkedtünk. :)
2019. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó
2019. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem speciel nem esik jól a tudat...


Nekem nem esik jól, hogy miattam szenvednek, vagy a másik többet akar, mint én, és mondjuk miattam szenved, pláne ha sokáig áll fenn a helyzet. Volt ilyen havernál is, meg kollégánál is.

2019. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szó szerint érted az "őrült"-et, kérdezd az enyémet.
2019. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2019. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!