Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 éves nő mitől lehet őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő mitől lehet őrülten szerelmes egy 22 éves egyetemista srácba?

Figyelt kérdés
6 és 17 éves gyerekei vannak, elvált.
2016. júl. 11. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyeneknek a genetikájában vagy valami ilyenben nincs rendben valami... :D Az ilyet nem hiszek el, h normális , bárki bármit mondhat szerelemről, meg érzelmekről...
2016. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert akkora a farka centiben, ahány éves.
2016. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En 34 vagyok es udvarolt nekem egy 21 eves, akik olyan 26-28-nak neztem, a gondolkodasa, a viselkedese vegett. Ha tenyleg annyi idos lett volna es nem 21, bele tudtam volna szeretni. Az mas kerdes hogy amint megtudtam a korat eszhez kaptam hogy ez nem jo, de az erzelmek megindultak bennem. Lehet a no nagyon maganyos es fiatalos es a srac ezt kihasznalja, mert bejonnek neki az idosebb nok.
2016. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1:

De hát már vannak gyerekei, "csinált" utódokat. Sajnos el is váltak a párjával akivel a gyerekei voltak, úgyhogy gondolom akár maga mellé valamilyen fajta társaságot.

Most már élvezheti az életet más módokon is, miután utódai lettek, nem?


2:

Ez lehetséges, nem tudom hogy így van-e


3:

Korrekt, részletes választ írtál. Köszi!

2016. júl. 11. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez, miért fáj bárkinek is? Vagy fordítva, ha a nő fiatal.

Két embernek jó legyen. Külső szemlélő, meg fogadja el.

Nem kell, hogy ő is így viselkedjen, ha neki nem fér bele.

Nem mindenki azon görcsöl, hogy életre keressen párt. 1-5-10 évig jól érzi magát, az az ő dolguk. Én felfogásom szerint sem kell nekem életre szóló kapcsolat. Legalább is, soha nem azt kerestem. Nekem is volt 20 évesen 40 pluszos barátnőm és 40 pluszosan 18 éves barátnőm. Mások erről mit gondolnak, mondanak, nem érdekel.

2016. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt a nőtől kérdezd meg.Nem tudom mi olyan gáz ebben.Talán egy idősebb nem tud szeretni egy nála fiatalabbat?Dehogynem.Meg minek törödni másokkal?Van neked is dolgod,nem?
2016. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha lelki kapcsolat, akkor nem számít a kor.
2016. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szerelem az?
2016. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8:

Már több mint fél éve együtt vannak, az utcán kézen fogva járnak és csókolóznak is. A szexuális életük is elég vad és aktív. Főleg a srác albérletében találkoznak, de a srác már ismeri a nő gyerekeit is és néha töltött már ott éjszakákat vagy hétvégéket. A gyerekeivel is jól kijön, bár ők egy kicsit ellenállnak a gondolatnak hogy az anyjuk egy fiatallal legyen, főleg a 17 éves lány hőgy egy tőle csak 5 évvel idősebbel van az anyja.

2016. júl. 11. 21:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező a szexuális életük vadsága, aktívsága nem feltétlenül utal szerelemre.Inkább átmeneti fellángolás az egész.Ezt 40-s nőként írom neked.
2016. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!