Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek féltékeny a legjobb barátommal szemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Huszon éves férfi vagyok, a legjobb lány barátom iránt egy ideje kezdek többet érezni (amit nem tud). Viszont ezzel együtt, előjött belőlem a féltékenység érzete is. A tudat, hogy csak barátok vagyunk és ezáltal nyugodtan pasizhat és pasizik is amiről nekem tart élménybeszámolót. Természetesen áradozik is nekem róluk, hogy milyen jó palik, aminek engem egyáltalán nem szabadna zavarni, mivel barátok vagyunk, de az erzekmeim picit megerősödtek iránta, ezért féltékeny vagyok, mert azt az érzést kelti bennem a barátom ahogy áradozik róluk, hogy azok a palik értékesebbek számára.


Szóval hogyan ne legyek féltékeny ilyen szituációban, mire gondoljak?


2019. szept. 4. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
35%

Értékesebb: magasabb, izmosabb, jóképűbb:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2019. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!