Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult, es szoros kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult, es szoros kapcsolatban vagyok legjobb barátommal. Szükségem van a tanacsotokra. Ti mit tennetek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy baratom, akivel nem jött össze a kapcsolat. Hamar, 2-3 héten belül szakítottunk. Szakotasunk előtt kicsivel mar felfigyeltem az ő legjobb barátjára. Nagyon helyesnek tartottam. Ekkor szakitottam a barátommal, es elkezdtem beszélgetni a legjobb barátjával. Sokat találkoztunk. Később olyan szoros lett a kapcsolatunk, hogy mindent egymással beszelunk meg. Nekem is legjobb barátom lett. Aztán idővel egyre Közelebb kerültünk egymáshoz. Állandóan ölelget. Igényli hogy puszilgassam, hogy hazzabujjak. Es szerintem ez barátok között nem megengedhető. Szerintem megértitek hogy beleszerettem... Amit hibának érzek, mivel exem legjobb barátja. Sokszor érzem azt, hogy ő is azt érzi, amit én. De szerintem fél. Nem akarja hatbaszurni a legjobb barátját azzal hogy összejön az exevel. Gondolom én.. Viszont megkértem az egyik kozos barátunkat, hogy beszelgessen vele rólam. Es azt húzta ki belőle, hogy nem akar tolem semmit, mivel legjobb barátja exe vagyok.De akkor miert viselkedik velem ugy, mintha tobbet akarna? Mit tegyek most? Felek lépni, mivel nem szeretnem elveszteni. Ő az életem. Viszont azt érzem, hogy csak akkor tudnék igazán boldogk lenni, ha együtt lehetnénk. De ő vajon miti akaarhat?

Mit tennetek a helyében?



2015. ápr. 30. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit tennetek a helyemben*?
2015. ápr. 30. 15:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves, én pedig 16.
2015. ápr. 30. 15:23
 4/5 anonim válasza:
Figyejj en is ilyen szituacioban voltam..ezzel nemtudsz mit csinalni..elkell felejtened ot..igen nagyonnehez lesz es nagyon fajni fog..orulten..probalj keresni valaki mast ..es ha valahogy nektek tenyleg eggyutt kell lennetek akkor eggyutt is lesztek..en ezt tanacsolom de ahogy gondolod..csak mindig fogsz iranta valamit erezni..en bevallottam neki hogy beleszerettem ot nemzavarta tovabb jartunk ki egyidore eltavolodtunk egymastol de most megint nagyon joba vagyunk csak hat sajnos faj..
2015. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp szeretnék mellette maradni. Ha más nem akkor továbbra is legjobb barátként. Szükségem van rá. Megpróbálom elnyomni akkor ezt az érzést.. De annyira rossz hogy nem tehetek mé mindent amit szeretnék. Nem csókolhatom meg, nem foghatom meg a kezét az utcán. De legalább annyit olelgethetem amennyit szeretném. Mert azt ő is akarja.
2015. ápr. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!