Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyutt utaztam egy ferfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt utaztam egy ferfival aki nagyon jokepu volt, probaltam volna vele szemezni de egyszer sem nezett ram, ferfiakat kerdezem miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem tetszettél neki.

N.

2019. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Bennem ilyenkor bennem van a baromi nagy félsz, hogy a következő állomáson úgyis ott várja a nagyméretű szekrény hapsija, akkor meg minek kihúzni a gyufát.

Egyértelműbb jelzést érdemes felénk adni, pl.: beszédbe elegyedni. Ma már mindenki kezdeményezhet...

2019. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne neki kötelező szemezni veled? :)


Nem jöttél be neki. Nem akar ismerkedni. Barátnője van. Észre sem vette....

2019. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.

Annyit tehetsz, hogy többször legyél a közelében, szemezz vele. Majd aztán lesz vagy nem...

2019. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tűrhető külsejű férfiként nem értem, miért kéne szemeznem minden random csajjal. Nem tetszettél neki, kész.
2019. szept. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!