Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, akik barátnő mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik barátnő mellett más lányokra is kíváncsiak, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Az eset személyes, a saját barátomtól nem kaptam választ erre. Nyilván erre ő adhatna választ, de mindent meghallgatok.

A húszas éveink elején vagyunk. Tudom, hogy a lányok sem makulátlanok, de azt nem ebben a kérdésben akarok megbeszélni. Őszintén kérdezem azokat a fiatal felnőtteket, akik barátnő mellett mégis írnak más lánynak, miért dícsérgetik stb? Csak egy normális választ szeretnék, nem vitát.



2019. febr. 5. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert proli, az igazi kérdés, hogy úgy gondolod, te is az vagy, hogy vele kell együtt lenned?
2019. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem gondolják, hogy a barátnő az igazi, de amíg megtalálják, legalább addig is van valaki.

Sorry-

2019. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert jól esik beszélgetni egy olyan lánnyal, akin érzem, hogy talán szimpatikusnak talál, legyen szó vagy a belsőről vagy a külsőről. Ha van közös téma, akkor nincs ezzel semmi baj szerintem. Ha megcsal azzal a másikkal, akkor van gáz.
2019. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megcsalás mindenkinek mást jelent. Az én barátom eléggé szexuális beszélgetéseket kezdeményezett mással. Első válaszoló, köszönöm!
2019. febr. 5. 14:49
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

3-as vagyok:


Na akkor ő már egy magasabb szintre lépett, amit nem lett volna szabad megtennie. Így már jogos a nem tetszésed.

2019. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert az ilyen gyökér.

Tudom, tudom, de "szeretitek egymást". Én is így gondoltam 2 évig és kapaszkodtam egy gyökérbe, aztán azóta is hálás vagyok, hogy végre szétmentünk, és normális férfit találtam.

2019. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2 evünk van nekünk is, szeretem is, de kidobtam. Csak nem értem,mire jó ez
2019. febr. 5. 15:01
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert nincs meg a szerelem és a tisztelet az aktuális barátnő iránt. Egy szerelmes férfi sose fog szexuális tartalmú üzeneteket írogatni másoknak, csak az, aki átmeneti állapotnak tart, amíg nem talál egy sokkal jobbat. Azaz amíg nincs ló, jó a szamár is.
2019. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan nem lennék olyan férfivel, aki ezt teszi. A barátom nem csinál ilyesmit, ahogy én sem, tiszteljük és szeretjük egymást.
2019. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Valamitartósan nem működik a kapcsolatban,amit vagy elmondott,de nem vátozott,vagy szóba se merte hozni.A könnyebb utat választja.Nem egy kedves dolog.Szerintem is ilyenkor csak tartogatják a jelenlegit,amíg nem találnak ùjat.
2019. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!