Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem talál barátnőt?

Figyelt kérdés

Adott egy harmincas évei végén járó ismerősöm. Nem néz ki rosszul , értelmes is , mégsem jön össze neki. Pedig szeretné.

Nyilván ezt innen senki sem tudja megmondani , de kíváncsi vagyok mit gondoltok.

Vagy esetleg aki hasonló szituban van , neked miért alakult így ?


2019. szept. 8. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Visszahuzodo, zarkozott, keves a baratainak szama, akik esetleg uj ismerosoknek, noknek tudnak bemutatni, keveset mozdul ki es alig ismerkedik. Vagy ha ezek nem igazak, akkor rossz a kisugazasa, van egy berogzolt rossz gondolatmenete a nokkel szemben, nem hisz elegge magaban, elegedetlen az eletevel es ezt a kisugarzast hordozza magaval ugymond.

Esetleg lehetne változtatnia egy-ket dolgon. Menjen tobb helyre, uj tarsasagokba, legyen uj hobbija, probaljon ki olyan csoportos sportokat, ahol tobb a no (joga pl), legyenek valtozatosabbak a napjai.

2019. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Na meg esetleg valtoztathat a stilusan is. Menjen el fodraszhoz, legyenek uj, elegansabb ruhai. Az oltony bejon nekunk, noknek. Nem kell meregdraga ruhakat venni, de nekem pl sokkal jobban tetszenek azok a ferfiak, akik a kulsejukre is jobban ugyelnek, hogy milyen ruhakat hordanak. Illetve nemi parfum is mehet, de nem egy liter.

Nem ismerem, nem tudom, hogy alapbol milyen az eletstilusa, hogy nez ki, hogyan oltozkodik, de ezeket tudom mondani igy latatlanul.

Elso voltam.

2019. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen ismerosom. Nagyon regen volt egy noje es annyi. O azt mondta, hogy kattos. Nem tud az emberekkel banni. Olyan felelmei vannak egy kapcsolatrol, ami nevetseges. Ennek ellenere volt egy jelentkezo, akit ez sem zavart, csak azt is elbaszta.
2019. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

35 eves incel vagyok...


A korombeli nok mar annyira nem tetszenek, a legtobbje szingli anyuka, a fiatal csajoknak meg van mar apukajuk :)

2019. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő állítólag régen a "lányok kedvence" volt. Tehát nem volt baj a kapcsolat kialakítással. Biztosan történt valami negatív, de évek óta semmi, pedig az biztos, hogy szeretné,hogy legyen.
2019. szept. 8. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
En is a lanyok kedvence voltam, 12-14 eves korom kozott. Csak akkor tojtam a fejukre :D
2019. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!