Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 éves srác számítógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 éves srác számítógépfüggő mert szar helyen lakik kevés baráttal akik szintén függők van valami esély rá hogy talál magának az életbe barátnőt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 20:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%

Netes társkeresőről hallottál már, te kocka?

Ott simán lehetséges. De remélem akkor a csaj fontosabb lesz, mint a számítógép.

2018. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Valami témád van is a számítógépen kívül? Mert ha nincs az gáz.
2018. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Milyen témát vársz egy unalmas helyen lakó még unalmasabb helyen dolgozó sráctól? Szerinted mitől lesz valaki függő? Szoktam filmet nézni is meg néha moziba járni.
2018. okt. 6. 20:42
 4/43 anonim ***** válasza:
90%

Egy függő függő marad.

Hiába lesz csajod. Én spec ezért valók a férjemtől. Semmi se volt fontos neki, csak a játék. Magányos lettem, hát elhagyom.

Arra se reagált, amikor azt mondtam neki, terhes vagyok- elég hülye vicc, de fel se nézett a játékból... Soroljam

Előbb próbálj meg leszokni utána csajozz. Az uncsi világ kifogás, meg a szr élet.

2018. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Az már elég szívás nekem a függőség véget érne ha lenne csajom az 100
2018. okt. 6. 20:50
 6/43 anonim ***** válasza:
90%
Szépen hárítasz. Nemhogy a barátaid, még a lakhelyed is hibás abban, hogy 30 évesen egy életképtelen senki vagy. Mindjárt megsajnállak. Ja nem. A barátaidat te választod magadnak, a sz_r hely pedig nem mentség a barátnőre. 30 évesen pedig már nem srác vagy.
2018. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Summer Rain névtelen nagypofájú megmondóember
2018. okt. 6. 20:58
 8/43 anonim ***** válasza:
90%

Jajj istenem véletlen nem az én jövendő ex férjem vagy? Mintha a folyamatos beszélgetést olvasnám vissza tőle.

Ha lenne ez, lenne az. Hát bammeg, hogy legyen fel kell állni, tenni. Ha lenne csajom nem lenne... Röhej, ugyan úgy lenne ok, fáradt vagyok esett, kiengedem a gőzt... Végül észre se veszed és nincs csajod.

2018. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Te kérdeztél...
2018. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Biztos jobb az aki a kocsmából mászik 4kézláb haza hát válasz azt :D
2018. okt. 6. 21:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!