Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban manapság ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban manapság ha egy férfi 150-160000 keres nettóban akkor nagy szerencséje van, ha egy átlagos barátnőt talál ilyen jövedelemmel?

Figyelt kérdés
És kérlek ne kezdjétek azzal hogy ennyi pénzzel nem lehet megélni mert ismerek olyan párt ahol a férfi mentőzik és az asszony meg ápolo és kettőjük fizetése körülbelül 300 nettó és így is egy gyereket nevelnek egy kis lakásba Pesten. Teljesen meg tudnak élni ebből a fizetésből igaz nem mennek hetente wellnessezni és nem mennek külföldi 4 csillagos szállodában nyaralni....
2018. júl. 15. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
3 órája tették fel ugyanezt a kérdést. ember!
2018. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy dobálóztok ezzel az "átlagos barátnő" jelzővel, mintha rossz lenne.
2018. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Menjetek a pics@ba ezekkel a kérdésekkel. Minden sötét b@romnak a luxus sugarbaby-k kellenek de ha nem kapják meg akkor minden nő aranyásó meg R_ibanc. Nézzetek magatokba. A tündérmesékbem is a gazdag királyfi előbb kapja meg a koldus csajt mint fordítva. Hiába nem valóság a Hófehérke, ez a része nagyon igaz.
2018. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha még egy nullát mögé teszel, akkor lehet.
2018. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet.Nyilván aki 150et keres, az a saját kasztjából valót találhat magának,ahogy a mentős az ápolónőt. Eleve egy körben mozognak ,tehát adott a dolog. Gyári sormelós is, a gyári sormelós lánnyal randizgat,vagy a dohányboltos csajjal .


A baj akkor van mikor a közmunkás fizetésű fószer fejébe veszi hogy ő majd egyetemista karrierista de emellett modell szépségű nőt akar magának aki teljesen más körökben mozog és eleve milliomos családokból származó leendő mérnők és üzletember csemetékkel van körülvéve. Aztán ha nem jön össze neki ,akkor mindenki hibás lesz ,csak ő nem.

2018. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Amit írtak előttem, sajnos ezaz igazság ebben a k**úrva világban. Ritka az amit szeretnél.
2018. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar bocs, de ma mar egy komuves is ennek a duplajat keresi... valamit nagyon szarul csinalsz.
2018. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Ez a pénz kb a minimálbér ! Sose lesz nagyra tartva az az ember aki ebben a kategóriában mozog. De a kérdésedre válaszolva ! Lehet egy gyári melosnak is átlagos barátnője ! Ha mondjuk jó valamiben! Érdekes , vicces figura , nagyon jól nézz kis , 20 centis farka van stb. Valamiben jó...



Ha pl szegény is és mellé igénytelen elhízott? És még így is az átlagosan szép , csinos lányokat hajtja az hülye !

2018. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ennyit keres, én kicsit kevesebbet. Én átlagos barátnő vagyok, de nem lennénk együtt, akkor sem hiszem, hogy a páromnak gondot okozna a párkeresés...


"Ez a pénz kb a minimálbér ! Sose lesz nagyra tartva az az ember aki ebben a kategóriában mozog."

Egy egyetemi tanár se keres sokkal többet és valahogy mégsem egy lenézett munkakör. Ma itt nálunk a társadalmi megbecsültséget és a végzettséget nem követi a bértábla...

2018. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik nyáron dolgoztam egy gyárban a soron némi zsebpénzért még diákként, ott az operátorok kb ennyit kaptak, az összes férfi operátornak volt felesége, barátnője.

A párom is ennyit keresett, mikor összejöttünk.

Az exem kevesebbet keresett anno mikor együtt voltunk.


Nem is teljesen értem, az átlagbér nettója nem nagyon sokkal több ennél, szóval elég sokan keresnek ennyit vagy kevesebbet, mégis sok embernek van kapcsolata.

Miért lenne külön kiemelkedő szerencse?

2018. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!