Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha lenne egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha lenne egy külföldi làny akit nagyon megszerettetek, de haza kell mennie 2 hónapra, majd újra visszajön Magyarországra 1 hónapot akkor ti ugyanúgy várnátok rá, és ugyanolyan lenne a lelkesedés?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel találkoztam külföldön, és nagyon jól elvoltunk, nagyon megszerettük egymást. Ő alapból jól kijön mindenkivel mondjuk, sok barátja van. Haza kellett jönnöm 2 hónapra, de újra megyek vissza pár nap múlva egy hónapot tanulni vietnámba. Szerintetek ugyanolyan lelkesedéssel fog várni? Nem tudom fiúknál ez hogy működik, félek hogy 1-2 hónap alatt továbblép. Sokat írt amíg távol voltunk egymástól mondjuk.. de félek hogy mire visszamegyek már nem fogom érdekelni és nem fog velem találkozni. Én meg nem vagyok az az írkálós, tapadós fajta.
2019. szept. 10. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jöttetek össze, és nem maradtatok semmiben, akkor ki tudja? Ha nem lesz addig komoly kapcsolata, meg ha bírt téged, akkor ott fogjátok folytatni, ahol abbamaradt.
2019. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És majd 2 hónapig nem fog mást megdugni na persze... hahaha többet is fog
2019. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen helyzetből lett 7 éves kapcsolatom. Nyári munkán voltam külföldön. Megismerkedtem egy helyi sráccal, 2 hónapot voltunk együtt, aztán nekem haza kellett mennem. Tartottuk a kapcsolatot, majd 2 hónap múlva eljött hozzám 3 hétre. Még akkor is nagyon jól működött a dolog. Visszamentem vele, kivettünk egy lakást, kerestem munkát, és együtt voltunk 7 évig.
2019. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!