Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszatértek régi vágyak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatértek régi vágyak és érzelmek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden a történetünk:

Egy munkahelyen dolgoztunk. 20-as éveink elején járunk. A csaj kezdeményezett, mindig csillogott a szeme, ha meglátott, vagy kipirult az egész arca. Boldog volt. Valahányszor beszélni akartam vele, vagy leblokkolt, vagy remegett, de nemigazán tudta mit reagáljon. Mindig lehajtott fejjel közlekedett, ha engem meglátott. Sose mondott igent, vagy nemet, de adta alám a lovat. Én belé bolondultam nagyon, jobban mint az első szerelmembe vagy bárkibe. A céges bulin kicsit többet ittam a kelleténél, meg az az extazy tabletta sem a legjobb ötlet volt, utána mentem amikor hazament(érdekes beszélgetésünk volt), de kikosarazott. Aztán feljelentett az igazgatónál, aki ki akart rúgni, de erre nem került sor. Több hétnyi szomorkodás és szenvedés után otthagytam a céget. Érdekes módon totál szomorú volt a csaj, mert felmondtam(Bár sokan azok voltak). Az utolsó napjaimba is ott volt mindig a kijáratnál műszak végén.Elkezdett meccsekre is járni, pedig korábban sose volt ott.(Egyszer elhívtam, akkor még nem szerette azt a bizonyos sportágat. Mindenkit meglepett az érdeklődése a sportág után)


Bocsánatot kértem tőle... ő erre azt mondta: -nem akar többet látni. Elfogadtam. De legalább az a szúró mellkhasi fájdalom elmúlt, amivel 3 hónapig éltem együtt a buli után. Bár a stressz miatt utána még 2 hónapot zsibbadt a jobb felem is tetőtől talpig, de az részletkérdés... 5 hónapra hazavágott érzelmileg és idegileg.

Amióta nem dolgozunk egy helyen, nem drogozok. Nyugodtabb vagyok és állami szervnél leszek hivatalos személy hamarosan. Megváltozott az életmódom, a gondolkodásom és a személyiségem. De mostanában újra találkoztunk és ugyanúgy hevesen ver a szívem és megugrik bennem minden. Ő is fura volt, bár direkt nem is köszöntünk egymásnak. Nem akarom, hogy bárki is kételkedjen bennem, se ő, se a barátai az is lehet, hogy már van valakije. De visszajött minden. Nem történt köztünk semmi, de szerintem még vágyok rá, hogy történjen... Nemtudom kiverni őt a fejemből, gyakran gondolok rá, pedig hosszú hónapok teltek el azóta, hogy eljöttem onnan, teendő?



2019. szept. 10. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kivetíted rá a saját érzéseidet és ő egyáltalán nem szerelmes.


Ennek ellenére van egy vers, talán érdemes lenne megfogadni:


"Két ember közt legrövidebb út az egyenes beszéd." (Szilágyi Domokos)

2019. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól el....tad. Kihagytál egy csajt. Nagy ügy...
2019. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Hol láttad, mi miatt találkoztatok? El kell felejteni minden kapcsolatot, pl. új helyeket megismerve elkerülni őt. Szerintem azért van ennyire a fejedben, mert egyrészt pörgetted magad rá, másrészt direkt kétes jeleket adott, direkt bizonytalanságban tartott valamiért. Hogy mi az oka, azt nem lehet tudni, de semmiképp nem az hogy akar tőled valamit. Lehet csak élvezte hogy tepersz érte és az egóját növeled, de lehet millió más is. Ha valaki manipulál, akkor szokott ilyen fajta szorongó érzés lenni, mintha az agyad felrobbanna a sok jeltől, amit egyszerűen nem tud dekódolni, mert nem is lehetséges. Inkább úgy tűnik mintha valami defektje lenne, tipikusan annak érződik akit kerülni kell messziről.


Letetted a drogot magadtól és jó irányba haladsz, erre koncentrálj. Próbálj egy-két rövidtálú célt kitűzni magadnak, például hogy tiszta maradsz és keresel olyan lehetőségeket, amikben boldogságot lelsz. Elképzelhető, hogy soha nem múlik el ez az érzés mikor látod, de ha úgy tekintesz rá hogy nem létezik már és kerülöd minden módon, akkor idővel jobb fog lenni.

2019. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentett??? Valami nagy gond van a csaj fejében. Gyorsan felejtsd el, mert csak bajod lenne vele.
2019. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Öreg ezt a lányt hagyd. Felesleges. Jeleket ad, magához láncol, tűzben tart, majd beléd rúg. Ez tudod mi? Nárcisztikus személyiségzavar. A lényege, vagy alattvaló leszel, vagy ellenség. Akarod bármelyiket? Még te kérsz elnézést? Ha nem akar beszélgetni, elköszön és eltakarodik. Mi az h feljelent? Fordíts hátat és vissza se nézz. Volt szerencsém ilyen emberrel együtt lenni. Idegroncs leszel a végén. Ne tedd, akkor se ha elhúzza a mézesmadzagot előtted. Az nem a valóság lesz, hanem az önző (nem tudjuk az érdekeit) kicsinyes énjének a táplálása.

32f

2019. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Teljesen véletlenül találkoztunk a városba ahol dolgoztunk. Kétszer is az elmúlt hetekben. Mondjuk én közömbös voltam vele. De akkor is heves érzéseket vált ki belőlem. Amikor még napi szinten láttam, világháborúk zajlottak le a fejemben. Pedig korábban nem voltak ezek rám jellemzőek.
2019. szept. 10. 17:47
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát persze én hagyom. Ezért is jöttem el RÉSZBEN a helyről ahol dolgoztunk. De a múltkori találkozásnál visszanéztem rá, meg ő is... Tudom, hogy csak a bajom származna belőle... A véletlen találkozások óta gyakoriak a rémálmaim. Hatással van ő az érzéseimre sajnos... Félek tőle, meg ő is tőlem(ezt állítja).


Igen felnyomott a cégünk nagyfőnökénél, aztán két hétig lelki terrorban voltam tartva, utána meg engedély nélkül nem mehettem a telepen sehova... Csak a pisilésért nem kellett szóljak a főnöknek. Kb. mintha börtönben lettem volna. Aztán csodálkozott mindenki mert eljöttem...

2019. szept. 10. 19:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Beléd döfte a tőrt. Nincs mit szeretned rajta.
2019. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon gyorsan felejtsd el ezt az idegbeteg nőt! Manipulál, te pedig megeszed.
2019. szept. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma is összefutottunk...xD nagyon gázul viselkedik. Nem értem miért nem tud közömbös lenni mint én. Amúgy köszönöm szépem a válaszokat! Utánna néztem ennek a nárcisztikus személyiségzavarnak és illenek rá a tünetek meg viselkedésforma is. Amúgy a fagyi visszanyalt neki, mert az emberek utálják ez miatt. Sokan a volt munkahelyemnél vissza se köszönnek neki. A csaj haverjaim meg csak azért nem ráncigálták meg eddig, mert megtiltottam nekik. Majd Honvédségbél kikapcsolódok és legalább nem látom többé...
2019. szept. 12. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!