Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Nagyon megszerettem, szerelmes lettem belé. Eleinte viszonozta, de már leszar engem. Sosem volt még barátnőm, és szerintem nem is lesz más lánynál lehetőségem, mert béna vagyok ebben az ismerkedésben, de vele olyan jól ment, mert láttam rajta hogy bejövök neki.

Már nagyon beleéletem magam abba hogy lesz barátnőm...


2019. szept. 12. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek irod ki ketszer egymas utan? Valoszinuleg unalmasnak talalt- nem csodalom...
2019. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vele ment,menni fog mással is.Fel a fejjel.
2019. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel vannak még más lányok is!


De, ha szeretnéd kiönteni a szíved, nálam nyitott fülekre (akarom mondani, szemekre) találsz.

2019. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor viszonozta?
2019. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!