Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!Hosszú lesz.De megköszönöm ha elolvasod és megpróbálsz segíteni.Mert fontos lenne.


Már több mint három éve szenvedek ettől és már nem bírom tovább elviselni.


Az egész azután kezdődött hogy új munkahelyem lett.

Egy-két hétig észre sem vettem, pedig ott volt tőlem pár méterre.De miután egyszer közvetlen a szemébe néztem, azóta szinte csak rá tudok gondolni.

Először nem is foglalkoztam azzal hogy egyre többször gondolok rá és hogy szinte megsülök olyan meleg van ha csak ránézek vagy ha közelemben van.Azt gondoltam egy-két hónap és elmúlik.De hétről-hétre rosszabb lett.És már annyira erős volt az az érzés amit iránta éreztem hogy olyat idáig még nem tapasztaltam.Nagyon erős és olyan masszívan bennem van hogy nem tudom kiölni.

Döntenem kellett hogy vagy szívemre hallgatok, vagy az eszemre.És én azt gondoltam jobb ezt az érzést elfojtani.


A lány nem kimondottan az esetem.Pedig tényleg szép és jól is néz ki de sokszor a frászt kaptam tőle.Már csak azért is mert nem tudtam megérteni hogy miért pont ő.

Kb. 1,5-2 hónap után kicsit elborult az agyam és minél előbb el akartam fojtani ezt.

Ezért ráírtam a lányra.Belekötöttem minden kis szarba és olyanokat írtam neki amiket nem akartam és nem gondoltam komolyan.Meg még olyat is ami bár igaz, de nagy súlya van.

Kicsit meg akartam bántani hogy olyat mondjon vagy írjon nekem amitől kiábrándulok belőle.De ez a lány egyszerűen nem akart olyat írni amivel legalább egy kicsit is megbántana.Igazából azt sem értettem hogy miért válaszolt az üzeneteimre.

Teljesen hülyét csináltam magamból és szinte már rászálltam a hülyeségeimmel.kb. fél év után feladtam és mivel féltem hogy esetleg megijesztem a viselkedésemmel, személyesen bocsánatot kértem tőle.

Idővel csak rosszabb lett és már azon kaptam magam hogy aggódom érte.Úgy éreztem/érzem mint ha számomra csodálatos lány volna.Azt meg már fel sem hozom hogy azóta szinte más lány nem is nagyon érdekel.Mert mindegyikben őt keresem.De hiába.Belőle csak egy van.


A lényeg hogy 2,5 éven keresztül nem tudtam elfojtani ezt pedig próbáltam kerülni amennyire lehet.Az volt a baj hogy a munkahelyet sajnáltam volna otthagyni mert ezt leszámítva jól éreztem magam ott.

De kellemetlen volt így dolgozni a lány mellett.

Kb. fél éve hogy felmondtam és elköltöztem több mint 200km-re.Azóta nem láttam.De nem tudok megszabadulni attól az érzéstől amit iránta érzek.


Még is mit csináljak már hogy ez elmúljon?Akasszam fel magam, vagy mi??

Sokszor nem tudok aludni pedig mostanában már nem szoktam vele álmodni.

A munkámra sem tudok odafigyelni mert még ott is sokszor ő jár a fejemben.Újra elkezdtem edzeni annak ellenére hogy nem biztos hogy kéne.De próbálom elterelni a gondolataim.De nem mindig sikerül.

Ráadásul eltávolodtam mindenkitől és teljesen magamba fordultam.Néha rosszul érzem magam az emberek közt és nem akarok senkivel sem beszélgetni.Félek hogy teljesen összeroppanok ettől.


Most ott tartok hogy hiába, nem tudok több időt adni ennek, hátha elmúlik.Tennem kell valamit mert szétrobbanok az idegtől.

Van valami amit már többen tanácsoltak.

Rá kellene írnom és felvenni vele a kapcsolatot.Hát ha segítene.

De hogy?

Nincs bőr a képemen azok után ráírni.Meg azt sem tudom hogy mit írjak neki ezek után.Vagy ha sikerülne is, nem tudom milyen hatással lenne rám.Félek ettől is...

Bár csak ne tettem volna semmit ellene!


Bocsi a helyesírási hibákért, és hogy kicsit nehezen átlátható az egész de telóról írtam.



2018. szept. 2. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%
Hát nagyon egyszerű,ha évek múltán se felejtetted el,egyértelmű hogy nem is fogod,mert szerelmes vagy a lányba,és ezt meg kell vele személyesen beszélned,hogy túl tudj lépni,ezen az érzésen,de lehet kölcsönös lesz a vonzalom,ez is lehet egy jó vége a szenvedésednek.
2018. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező Ez mit jelent amit írtál?

"Bár csak ne tettem volna semmit ellene"

2018. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
90%
Már akkor meg kellett volna tenned felé az első lépést. Most pedig én őszintén megírnám neki mindezt. Nem veszítesz semmit, hidd el.
2018. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
87%
A lánynak azóta van kapcsolata? Ha van ha nincs ne vesztegesd tovabb az időt.De reméljük hogy nincs :) Beszélj vele újra. Semmi nincs veszve. Sztem túldramatizálod kicsit. Kezdésnek egy hogy vagy? megteszi. Amíg nem mondod el neki ami a szívedet nyomja nem fogsz tudni továbblépni, nem fogod tudni teljesen elengedni. Csak mégjobban kikészülsz tőle... Arról nem írtál a lány hogyan viszonyult hozzád. Neki is tetszettél? Akkor meg pláne keresd meg.
2018. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
0%

3 év? Kérdező, SEHOL nem vagy!!!

Én 18 éve (!!!) vagyok így egy lánnyal. Mindent megpróbáltam, hogy elfelejtsem, ami csak létezik - és semmi nem használt. Mái napig csak ővele volnék hajlandó bármiféle kapcsolatra, senki másra nem tudok mégcsak ránézni se.


Van számodra egy jó hírem, és egy rossz hírem. A jó hír az, hogyha nem ő volt számodra az Igazi, akkor őt még megtalálhatod, és hamar el fogod felejteni ezt a lányt. A rossz hír pedig az, hogyha csakugyan ő volt az Igazi...nos, akkor hatalmas nagy szarban vagy. De hatalmasban ám.

2018. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
96%
Kedves 18 éve szenvedő. Sok Igazi van, bármennyire is nehéz elhinni. Az, hogy rögeszmésen ragaszkodsz ahhoz a lányhoz, az csak a függőségre való hajlamodat igazolja és nem azt, hogy te 18 éve elcseszted az általad Igazinak vélt lányt, aki nagyjából 18 éve le se sza...rja, hogy szerinted ő az Igazi. Megsúgom, hogy egyrészt az Igazi kölcsönösen is úgy érzi, hogy neki meg te vagy az igazi, másrészt nincs olyan, hogy nekünk rendelt társ, meg egyetlen, akit ha elveszítünk, örök magányra vagyunk ítélve. Csak túllépésre képtelen egészségtelen személyiség van.
2018. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
0%

Igaziból csak EGY van.

Mellesleg, nekem is az volt először a véleményem, mint neked - hogy áh, az csak diákszerelem, majd lesz más helyette. Nos, több mint 10 "máson" vagyok túl, és semmit nem ért a dolog, rajta kívül semelyik másik nem hiányzik. Az a bizonyos lány pedig nagyon jól tud mindent, hidd el nekem, mert én léptem is felé tavaly, nemcsak a messzitávolból imádtam. Sajnos semmit nem értem el azzal se. Úgyhogy most várok 10 évet, és akkor hozom majd elő újból a kérdést.


"Over the hills and far away,

for ten long years, he'll count the days,

over the mountains and blue seas,

a prisoner's life for him there'll be..."

2018. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező én a helyedben, meg ha nem lennék ilyen beszari, megtudnám hol dolgozik, hol lakik és véletlenül összefutnék vele aztán meghívnám egy kávéra...
2018. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%
Mit csináltál régen ellene? Nem világos a történet. Amúgy meg nem ez a legjobb megoldás a felejtésre hogy nem teszel semmit. Ez csak a probléma elnapolása. Így nem fogsz tudni kikecmeregni ebből. Jah és ha én ennyire ragaszkodnék valakihez azért harcolnék.Az idegességed fordítsd erre! Legalább egyszer még utoljára megpŕóbálnám a kapcsolatot felvenni vele valamilyen úton-módon. Az is lehet a végén minden sikerül és a szomorúságod csak egy rossz emlék marad. Értem ezt úgy hogy nem kell feltétlen összejönnötök. A kudarc is segítség lehet ilyen esetben. Pl. Ha nemet mond a lány. De azért ne negatívan állj hozzá!
2018. szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
szexelnél vele?
2018. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!