Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a lányt? Már kikészülök, fizikailag is.

Figyelt kérdés
Szóval 7.-ben ismerkedtem meg vele. 8. végéig minden nap együtt voltunk. Nagyon közel kerültünk egymáshoz, nagyon. De nem jártunk sosem. Hülye voltam, veszekedtünk sokat s ez miatt megromlott a kapcsolatunk kb a 9. osztély felénél. ez volt 2011-ben. Azóta nem beszéltünk. De én minden nap rá gondolok, róla álmodom. Nem vagyok képes más lányra lányként tekinteni, nem hogy még pl barátnőkénz, pedig volt már jelentkező. Az életemnél is jobban szeretem. Hogy miértnem beszélek akkor vele? Mert ma már egy senki vagyok hozzá. De nem tudok picit sem felejteni, ugyan úgy szeretem mint 4-5 éve. Soha nem volt emiatt barátnőm s itt vagyok 19 évesen.. :/

2015. ápr. 21. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hanem vett fel vele a kapcsolatot és kérj tőle bocsánatot!
2015. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Mert ma már egy senki vagyok hozzá"

Ha ez igaz lenne, akkor gyorsan felejtsd el, ez nem a te hibád, hanem mindig azé, aki ezt érezteti a másik emberrel. De az a gyanúm, ez nem igaz. És lehet, hogy ő is rólad álmodik titokban. Fel kéne keresned, hogy tisztán láss(atok)!

2015. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kb 4 hónapja beszélgettünk. Akkor mondta, hogy már egyáltalán nem haragszik rám, meg hogy tiszta lap. De azóta egy felnőtt gyönyörű nő lett, életvidám pörgős. Mellette senki vagyok. Jol tudom, hogy ő én hozzám képest magas kategória, de nem tudom elfelejteni s ez fáj, a depressziótól szív beteg is lettem..
2015. ápr. 21. 12:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Mégis mit tettél, ami így bekavart, hogy azt mondod most , hogy már semmi se vagy hozzá képest? :O Ezt nem értem...
2015. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát hol veszett el az önbizalmas? mi az, hogy senki. Ő szép vidám lány -ez rendben. De miért érzed, hogy te nem vagy méltó? Az vagy, és hogy akar veled járni, döntse el ő, ne te. Udvarolj, mesélj neki az érzéseidről, lehet, hogy nem is tudja?
2015. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
önbizalmad
2015. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek, csak lépned kéne.. :) :D
2015. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mármint felé
2015. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt tettem, hogy 15 évesen még egy éretlen kis pöööcs voltam. Nem értettem mit akar tőlem, mármint a kapcsolatot. Rengetegszer elmondta, mennyire belém van essve. De nem tudtam rá reagálni. Persze összebújtunk, egymáson csüngtünk, de ennyi. Aztán értelem szerűen másfél év után megunta a rám való várakozást s mással jött össze. Ami nekem nagyon fájt, féltékeny voltam, s emiatt sokat veszekedtünk, majd betelt nála a pohár. Hogy hol vesztettem el az önbizalmam? Legutóbb mikor beszélgettünk 4 hónapja, akkor kb 3 hónapot beszéltünk de csak nerten, nem mertem találkozni se vele, pedig 2 évig mindennap együtt voltunk. Szóval picit újra megismertem. Megmaradt a csodálatos személyisége, csak kinőiesedett, karcsú szép lány lett, nem mintha akkor nem lett volna az, de most a női verzió. Láttam milyen pasijai voltak, milyen fiúbarátjai vannak és hát én elbújhatnék mellettük. Egészen addig úgy gondoltam hogy na akkor most újra megpróbálom, de amikor ezeket megláttam, rögtön el is felejtettem a dolgot.. Imád bulizni, pörögni, nagyon okos, életvidám, magabiztos. Én félénk vagyok, utálom a bulikat. Szóval szerintem ő a gyönyöre, okossága, és életereje mellé ugyan ilyen passzolna s nem egy senki mint én. Ezt már rég letisztáztam magamban. De nem tudok felejteni és ez kikészít. Már azóta 2 lány is komolyabban akart velem ismerkedni, de visszautasítottam. Lehet együtt lettem volna velük, de nem akartam úgy, hogy nem tudnám őszintén szeretni. ez nem szép dolog lenne arra a lányra nézve.
2015. ápr. 21. 13:57
 10/19 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, én is kb. 3-4 éve szerelmes vagyok vkibe és akárhogy próbálom elfelejteni nem megy, és nálam is próbálkoztak csak nem voltam vevő rá.

Annyi a különbség hogy én 18 éves lány vagyok.

2015. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!