Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok egy ismeretlen pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy ismeretlen pasinak esélye sincs nálatok?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok azt, hogy ha valaki ismeretlenül jön oda hozzátok az vagy zakkant vagy csak szexre megy még akkor ha amúgy teljesen normálisan jön oda?
2019. szept. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ismeretlen először.
2019. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert egy vadidegen pasi nyilválnvalóan csak és kizárólag a külsőm miatt szólít meg...

Halvány lila fingja sincs, h én egy kedves, közvetlen, gondoskodó, “minden vágyam a fehér lovag meg a szaporodás”- “családanya-alap” vagyok-e, vagy egy mindenbe IS belekötő, házisárkány-jelölt, vagy egy feminista karrierista, aki adott esetben olyan messze áll a párkapcsolat/házasság/kölykök- modelltől, mint Makó Jeruzsálemtől... ezért gondolom, semmi másért.

2019. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz 1-es.A legtöbb esetben úgy ismerik meg egymást az emberek hogy valaki bemutatja őket egymásnak vagy valami hobbi kapcsán esetleg még szórakozóhelyeken de én most arra gondoltam amikor valaki tényleg csak úgy odamegy valahol egy lányhoz akkor általában elég furának szokták tartani.
2019. szept. 12. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség :)


A legtöbb ember vadidegen először. Ez most úgy hangzik amit írtok mintha valaki nem ezen a bolygón élne :)

2019. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

#2 Na és akkor mi van, ha a külsőd miatt szólít meg??! Ez olyan nagy baj?! Majd megismer jobban pár találkozás alatt, aztán eldönti, h akar e tőled valamit, vagy sem.

Az miért probléma, ha valakinek tetszel, és oda mer jönni hozzád? Ez még nem jelenti azt, hogy rögtön feleségül is akar venni. Csak legalább egy szempontból(a külső) lát benned fantáziát, a többi majd úgyis kiderül. Az elején mindenkit a külső fog meg.

2019. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!