Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok általában mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok általában mennyire vagytok bizalmatlanok egy ismeretlen fiúval szemben?

Figyelt kérdés
Ha olyan valaki jön oda hozzátok akit még látásból sem ismertek mennyi az esélye hogy megadjátok neki a telefonszámotokat vagy más elérhetőségeteket? Persze most arra gondolok ha normálisan jön oda.

2019. ápr. 4. 19:18
 1/6 Diavolino44 ***** válasza:
26%

Ez változó, de az a tapasztalatom, hogy nagyon.

Tok mindegy, hogy hogyan mész oda, ha olyan napja van, akkor lehet te akármilyen jó pasi, el fog hajtani.

2019. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még azzal is bizalmatlan vagyok akit évek, évtizedek óta ismerek, nemhogy kvázi egy vadidegennel. Túl sokan aláztak meg ahhoz és gázoltak át rajtam, hogy ez ne így legyen. Nagyon nehéz megszerezni a bizalmamat és aki egyszer elveszíti az 1000% hogy soha többé nem szerzi vissza.
2019. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kisebb dolgokkal kapcsolatban egyáltalán nem vagyok bizalmatlan. Van egy csomó dolog amit bármilyen rossz érzés nélkül megosztok másokkal, viszonylag átlátszó ember vagyok, nem nagyon vannak titkaim vagy rejtegetni való dolgaim.

Ilyennel sincs problémám mint elérhetőségek megadása. Telefonszámot nem fogok adni, mert utálok telefonálni. Meg úgy eleve minek is, inkább legyen valami ingyenes platform. Bár mióta 2 gombnyomás telefonszámot letiltani ezt is szivesebben "osztogatom". A nevemet megmondom ha szimpatikus, megkereshet facebookon is, ha nagyon tapló lesz úgy is letiltom. Van párom már egy pár éve, tehát már jó ideje nem adtam elérhetőséget senkinek ismerkedési céllal, de nem lenne gondom vele. Arra úgy is figyelek, hogy a facebookomon ne legyen fent semmi olyan ami kompromittáló vagy ne láthatná akárni, vagy fel lehetne használni "ellenem".

2019. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok bizalmatlan, engem a férfiak még sosem aláztak meg/vertek át. Ha szimpi az adott illető és be is jön, akkor megadnám neki a számomat. Persze csak ha nincs párom, mert ha van akkor azonnal offos. Őszinte ember vagyok, azonnal megmondanám, hogy mit gondolok.

Valamint azt még hozzáteszem, hogy attól mert megadom a számom az még nem garancia egy találkozóra is. Előbb szeretnék vele egy keveset beszélgetni, ki tudja honnan fújta erre a szél, bárki lehet.

+1 nagyon nem bonyolult egy számot letiltani.

2019. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában eléggé azok, alapból furcsa nekik, hogy ismeretlenül mi fogott meg benne, na meg van hogy sietnek is valahová stb. Nem lehetetlen telefonszámokat szerezni, de a nagy számok törvénye játszik, és szerintem nem ér annyit az egész hogy annyit bohóckodjon az ember.
2019. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én telefonszámot nem szoktam adni, ha első benyomásra szimpatikusnak gondolom, akkor e-mail elérhetőséget adok, aztán vagy lesz belőle több, vagy marad ennyiben. Ha nem szimpatikus, akkor semmit, csak udvariasan visszautasítom az ismerkedési szándékot.
2019. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!