Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, egy lány határozotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, egy lány határozottan akar valamit tőlem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ilyen az elmúlt 1 évezredben nem fordulhatott elő, egyszerüen mert paradoxonnak tartanám.


Egy TESCO-ban dolgozó lánytól megkérdeztem hol a sajt, mire ő kedvesen válaszolt, majd vissza mentem megköszönni hogy segített (én ilyen vagyok) elkezdtünk beszélgetni és ő egyre határozottabban terelte a témát a párkapcsolat felé. Kb. 20percet beszéltünk de a teló száma és facebookja nálam.


Ilyen nincs a világon.


Nagyon csinos lány, átlag feletti, kedves is, de talán a sokktól vagy nem tudom mitől a párkapcsolati részével egyszerüen nem tudok foglalkozni. Én nem akartam tőle semmit, ahogy azt hiszem most sem akarok... Nem tudom.... Nem számítottam erre.


Mit tegyek?


Elhívtam egy kávéra



2018. aug. 25. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
akkor már meg is tetted amit meg kell tenned :D
2018. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél már ennyire bizonytalan.

Mit tegyél? Honnan tudjuk.

Ha tetszik és nincs senkid, akkor haverkodjatok, aztán vagy lesz valami, vagy nem.

Ha meg nem akarsz tőle semmi komolyat, akkor hagyd az egészet, esetleg vedd lazára, ha neki is megfelel.

2018. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

legyen nálad pénz, hogyha neked kell kifizetni az ő fogyasztását is, akkor ne hisztizz be.


legyen nálad óvszer ha megkérdi, hogy akarod e, akkor tudd akarni

2018. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Menekülj! :DDDDDDD


Mégis mit kellene tenned...érdeklődd meg, mik a céljai. Párkapcsolat elején ez hasznos kérdés.

2018. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez annyira nem fogom fel. Pasik és nők is siránkoznak higy nem kellenek senkinek, senki se tetszik stb. Neked szinte az öledbe pottyant egy szép csaj, aki nem bunkó erre nem kell. Ki érti ezt?

Nem azt mondom hogy kérd meg a kezét de honnan is tudhatnád hogy mit is akarsz amikor még nem is ismered. En legalább annyi esélyt adnek neki és magamnak is hogy megismerjem. Ki tudja, lehet hogy beleszeretsz. De ha nem, max szereztél egy barátot.

2018. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha én mennék helyetted a randira, az jobb lenne? Vagy mit szeretnél ezzel a kérdéssel? 😁
2018. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%
Dugd meg.
2018. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Becsüld meg most és 50 év múlva is.

Áldás rátok, én örülök, remélem te is..

2018. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5, én azt hiszem értem. Mire egy pasasnak ekkora szerencséje van, addigra SZVSZ túl van több ezer elutasításon és csalódáson. Tehát mikor eljő a nagy szerelem, már úgy lesz vele, mint a nyuszika a medve fűnyírójával...

Én együttérzek vele.

2018. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

9-es:

Az első pillanatban érthető ez a gondolat, de ha hazamegy, átgondolja, akkor utána (ha normális és hetero és egyedülálló), akkor kizárólag arra gondolhat, hogy ez olyan, mintha egy lottó ötös szelvényt talált volna.

Nekem nagyon fura, hogy egy férfi (?) megijed egy ilyen helyzetben.

2018. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!