Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes vagyok valakibe már több mint egy éve. Alakultak is köztünk a dolgok viszont mikor közelebb kerültünk neki még párja volt. Akkor azt mondta nekem hogy ha egyedül lenne már velem lenne. Aztán egyedülálló lett, ezután testi kapcsolat is történt köztünk de aztán ő mégis visszatáncolt. És barátok maradtunk. Egy 3.személynek azt mondta hogy a "múltam" miatt nem tudna velem lenni.

Én nagyon szeretem őt de félek hogy neki csak arra kellek hogy néha lefektessen. De akkor pedig azt nem értem miért várt ezzel több mint egy évet. Vajon van még esély rá hogy együtt legyünk? Vagy csak arra kellek neki és nem akar tőlem komolyabbat?

Ti hogy látjátok?


2019. szept. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a múltadról is akkor tudott meg dolgokat, mikor már egyedülálló volt, akkor vsz. tényleg azt nem tudja elfogadni.
2019. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már az elejétől kezdve őszinte voltam vele. Tudott mindent a kezdetektől és eleinte arról beszélt hogy mi lesz ha együtt leszünk. Aztán hirtelen vissza lépett mindentől.
2019. szept. 15. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg sose akart többet. Csak dugni valakit szakítás után. Barátság? Ugyan már...
2019. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Klau97hun ***** válasza:
34%
Esély az mindig megvan. Tisztázd le vele hogy mit szeretne
2019. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak a kifogásokat keresi,mert nem akar tőled semmi komolyat. Én nem várnék rá.
2019. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esély mindig megvan, hogy többet is akar. + Ha csak testiség lesz, abból is később kialakul kötődés
2019. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!