Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem régiben fel hozta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punkika kérdése:

Nem régiben fel hozta a barátság extrákkal témát. A kérdés az lenne szerintetek már semmi esélyem nem lehet nála? Mondjuk egy rendes kapcsolatra. Vagy egyezek bele ebbe és majd lesz valami? Kicsit tanácstalan vagyok. Úgy érzem teljesen bele szerettem

Figyelt kérdés
Szó van egy férfiről. Már pár éve ismerjük egymást. Mondjuk azt barátok vagyunk. Még régen küldött arról is képet hogy én vagyok a háttérkép a telefonján.

2019. szept. 10. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondjuk majd x-en, hogy csak szexet akar, ilyenkor úgyis megpróbáljátok szex-szel megváltoztatni, aztán sírtok a végén. (Főleg, ha ennyiól eldobod az agyad, hogy betett háttérképnek és megmutatta. lol)
2019. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

"Még régen küldött arról is képet hogy én vagyok a háttérkép a telefonján."


Most ez a mai legnagyobb wtf vagy pedig naiv vagy nagyon.

2019. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
érthetetlen, hogy érzelmi elköteleződéssel is csak barátság extrákkal van
2019. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Ki a francnak kell normális kapcsolat komolyan. Keress egy “rendes” srácot akkor ha ez nem elég, csak akkor ne fanyalogj majd ;)
2019. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem dobtam el tőle az agyam, nyilván. :D Csak annyira lettem volna kíváncsi hogy mit gondoltok, mit akarhat. De persze valószínű csak szexet. De mivel nagyon kívánom ilyen téren is valószínű bele egyezek a barátság extrákkal dologba. Aztán majd lesz valami.
2019. szept. 10. 20:46
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Ha vonzódsz hozzá, akkor miért ne? Lehet csak szex lesz, de ha kívánod, akkor miért ne? Ha nekem egy férfi tetszik, akkor a szex is több a semminél. Vagy aszexuális vagy?


N

2019. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Tisztázd vele inkább, hogy mit is akar? Mert lehet, ő is szeret téged.
2019. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kívánom. Mivel már évek óta húzzuk egymást szexuális gondolatokkal. Képekkel. Bár ő tudja jól hogy szerelmes vagyok belé, nem régiben is találkoztunk azt mondta hogy csavargattam a hajam és sokat mosolyogtam mellette. Én pedig nem is emlékszem erre. 😅
2019. szept. 10. 20:54
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves vagy? 12? Dugjatok... OMG. Miből vagy? Fából?
2019. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem éppen. ;) Azért köszi a tartalmas választ. 😅
2019. szept. 10. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!