Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem egy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy leszbikus lányba, járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy lányt pár hónapja. Nagyon kedves aranyos és szép. Együtt bulizunk mostanában, rengeteget beszélünk és párszor le is feküdtünk egymással. Később mikor elhivtam egy tényleges randira igent mondott de leszögezte hogy nem randi és van valami amit el kell hogy mondjon. Egy kész világ omlott össze bennem mikor közölte hogy ő szerelmes egy közös barátunkba aki szintén nő és velem csak azért volt együtt hogy jól érezze magát és hogy el tudja dönteni mit, kit is szeretne... Oké felfogtam hogy nem lehetünk együtt, de nem tudom mit csináljak mert most még látnom is fáj pedig nagyon bírom ráadásul folyamatosan ír hogy találkozzunk. Járt már így valaki? Mit tegyek? 27/F

2019. szept. 16. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak nálam forditva.Egy meleg pasiba szerettem bele.Nincs mit tenni,maradt a barátság.
2019. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"velem csak azért volt együtt hogy jól érezze magát és hogy el tudja dönteni mit, kit is szeretne" Nagyon jó arc lehet...érzéketlen.


N

2019. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, bár már az elején leszögezte hogy csak kedvtelésből fekszik le velem és az elején én is igy voltam. Bár nem is a szex miatt kezdtem el érezni valamit, inkább a társasága a vonzó számomra
2019. szept. 16. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Beleszerettél valakibe, aki nem viszonozza. Millió ilyen van. Hogy most azért, mert leszbikus, az már csak részlet kérdés.
2019. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, jobbam át gondolva..
2019. szept. 16. 19:01
 6/9 Savlekotő ***** válasza:

Hát igen, bár már az elején leszögezte hogy csak kedvtelésből fekszik


Na egy egyenes ember megmondja h csak dugni akar ennyi,nincs félre duma, többre valo mint akik szamarat tartanak akár évekig mig keresik a lovukat.

2019. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki lefekszik fiúval az nem leszbi, hanem biszex.


De nézd... ő megmondta az elején, nem hibáztathatod. Rengeteg ilyen eset van egyébként a világba. Tudom nehéz, de lépj túl.

Hidd el leszbikusként rengeteg hetero lányba szerettem bele... Volt egy akin különösen nehéz volt túllépni, mert minden nap láttam, barátok voltunk.

2019. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oh én egy percig sem hibáztattam, nincs ilyenről szó. Csak a helyzet szar és nem akarom lekoptatni mint barátot de vele lenni meg kínzó és attól félek ez csak rosszabb lesz.
2019. szept. 16. 20:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azért írtam leszbikust és nem biszexet, mert ahogy ő fogalmazott, be bizonyította magának hogy az. Szex ide vagy oda.
2019. szept. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!