Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bele szerettem az edzombe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem az edzombe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 eve ismerem, es mar akkor felfigyeltem ra. Egyre szimpibb lett, amugy is baratsagos velem. Es ugy erzem, hogy bele szerettem. Neha ugy erzem, hogy nez, sot neha eleg hosszan osszenezunk, meg viccelodunk egymassal. Merem kockaztatni hogy neha meg is nez, es aa nem tudom mi van. Van baratja, de olyan furan viselkedik, nem tudom hova rakni a dolgot... mit tegyek?

2017. jan. 18. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bàtoritsd, add jelét, hogy szexuàlis értelemben vonzodsz hozzà. Lehet biszexuàlis, vagy éppen àltalad ébred rà erre az oldalàra. Diszkréten, finoman csinàld, hogy ha nem talàl bejonni a sejtésed, legyen visszautad.
2017. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogyan jelezhetnem neki, kicsit felek a reakciojatol, nem akarom hogy megutaljon :/
2017. jan. 18. 21:40
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, nem rossz indulatra hanem tanacsra lett volna szuksegem, de termeszetesen elfogadom es koszonom a valaszod. :)
2017. jan. 18. 22:39
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem rosszindulat,ez az igazság. Mit akarsz egy olyantól ,aki nem leszbi?
2017. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2-es. Talán nem volt rosszindulat, de nyers voltál és hányaveti. Ugye pont az a problémája a kérdezőnek, hogy nem tudja. Mert van barátja az edzőnek, de pozitív jelzéseket küld a kérdezőnek. Hacsak nem értelmezi félre a kérdező, ez legrosszabb esetben is bi-kíváncsiságot feltételez.

Kérdező: nem tudsz úgy kezdeményezni, hogy magad ki ne add valamilyen szinten. Te tudod, mi fér bele Neked. Meghívhatod egy kávéra/üdítőre az edzőtermen kívül és beszélgetés közben elejthetsz pár célzást, hogy milyen szexi, szépen kidolgozott alakja van és bizony nem csodálkoznál, ha nők is ráhajtanának. Csak példa. Viszont a reakciója már lehet egyértelmű, hogy miképp vélekedik erről.

2017. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező a pici agyadat használd már. Ha lenne egy párod, akit hirtelen más fűzöget és teszi neki a szexuális utalásokat, te mégis mennyire díjaznád?? Én lerúgnám mindkét veséjét, az biztos.
2017. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat, 3-as pozíció. 2.ik hozzászóló...
2017. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

menj oda hozzá,kérj tanácsot simulj hozzá de csak úgy véletlenül,simogasdmeg azt is véletlenül.

tudod mintha csak simán hozzáérnél de nem mutasd jelét annnak,hogy ez számodra jelentéssel bír.ha ez számára kellemetlen akkor elhúzodik esetleg szóvá teszi.

ha nem akkor lehet hogy bátorít.vagy ő (valójában )is olyan hozzád érős és marhára mellé lősz.

2017. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2017. jan. 19. 21:40
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

De most komolyan, az hogy leszbikus valaki, feljogosítja arra, hogy ráhajtson valakire, aki párkapcsolatban él??


Ha a ti, leszbikus élettársatokra ráhajtana egy férfi, mert feltételezi, hogy a répát is szereti a barack mellett, ti nem akadnátok ki???


Ha gerinced van kérdező, hagyd békén azt a nőt és keress egy szinglit.

2017. febr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!