Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezt megtennétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megtennétek a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon hosszú hajam volt, tavaly levágattam kicsivel váll alá érőre és nagyon rosszul éreztem magam. A hosszú hajammal vagyok az igazi, alig vártam, hogy megnőjön. Most végre újra hosszú, azonban a párom (nem erőltetve) csak megjegyezte, hogy levágathatnám megint olyanra. Nem kötelezően, nyilván csak szeretné, mert neki nagyon tetszett. Jól állt az tény, de nem voltam önmagam vele:( A “femináci” baràtnőm szerint egy pasi kedvéért se változtassam meg, mert nagyon nem éreztem jól magam röviden és ez egy kicsit igaz is, de a páromnak is nagyon szeretnék örömet szerezni. Ti levágatnátok?

(Igen, tudom, hogy vannak az embereknek komolyabb gondjai is ennél, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit tennétek a helyemben.) Nők és férfiak válaszát is várom.


2019. szept. 16. 19:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a hajam most, mint az első képen és olyan rövidre szeretné, mint a másodikon. Nagyon hiányozna a hosszú hajam:( Szerintetek?

2019. szept. 16. 19:11
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem pontosan ilyenre, de csak ilyen képet találtam, amihez tudnám hasonlítani
2019. szept. 16. 19:12
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak pasi, vagy fordítva nő kedvéért nem szabad tenni semmit amit nem szeretnénk, hanem SENKI kedvéért.


Úgy fogadjon el mindenki ahogy mi jól érezzük magunkat.

2019. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

#3


Jó, de akkor meg ne lepődjön meg, ha azok akiknek nem jön be nem fogadják el mégsem. Csak sokan tesznek úgy, hogy utána kikiáltják az el nem fogadókat gonoszaknak, nyárspolgároknak stb. és önmagukat erkölcsi alapra teszik, mert hát ők milyen toleránsak.


Kivéve azokkal szemben akik nem toleránsak, amivel saját magukat hozzák paradox helyzetbe. "Mi elfogadóak vagyunk, ezért nem fogadjuk el az el nem fogadást, mert mi elfogadóak vagyunk"


Hihi.

2019. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
En siman levagatom bmilyen rovidre a parom kedveert mert letojom es imponalni szeretnek neki (jelenleg hosszan jobban szeretem de tudom h neki a rovid bob jon be rajtam). De ha ugy nem ereznem jol magam a boromben, nem tennem meg, meg erte sem. Ha szeret, ezt megerti.
2019. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

#5


De te is ilyen megértő lennél, ha holnap mondjuk citromsárga punk-taréjjal jelenne meg? Vagy bármi ilyen kirívó dologgal?


A többség nagyon tudja az elfogadás-dumát tolna, ha saját magáról van szó, de vajh fordítva is működik-e a nagy tolerancia?

2019. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Diazepam ***** válasza:
24%
Akkor érzem magam jól a bőrömben ha tudom hogy tetszem a páromnak.
2019. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt valaszd, amivel a legjobban erzed magad mert akkor igazan boldog lesz a kisugarzasod es onmagad leszel. Azaz a kisugarzas miatt vonzobb is, mert jol erzed magad a borodben. Ez ha megvan, nem szamit plusz minusz nehany centi.

(Amugy szerintem dogosebb, felnottesebb a kicsit rovidebb.)

2019. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Savlekotő ***** válasza:
Nem mert ne másért csinálj hajat és ha ugy nem érzed jol magad az látszik majd és őt fogod okolni, majd,ha már formálni kell rég rossz akkor keressen olyat aki tetszik,nem vagy bábu amúgy egy jó tanács keress képet exéről,mi férfiak gyakran az uj nőből exet csinálnánk tudat alatt mivel nem léptünk tul..
2019. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy oké, hogy ne változtassuk meg magunkat senkiért, de nekem az is boldogság, ha látom a páromon, hogy mennyire tetszem neki. Csak nagyon sajnálnám a hajamat, úgy örültem, hogy megnőtt végre. És ő ezt tudja is, mondta, hogy nem kell levágatnom ha nem akarom, de olyan jó lenne meglepni vele:(

Valaki írta, hogy én mit szólnék ha citromsárga punk haja lenne, azért ilyen drasztikus dolgokba ne menjünk bele, középkorú férfi, nyilván nem fogja már drasztikusan megváltoztatni a külsejét.

És persze fontosabb a barátom öröme, mint a hajam. Szerintem még kiélvezem egy-két hónapig, hogy hosszú, aztán visszavágatom. Azért még várom a válaszokat.

2019. szept. 16. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!