Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt akarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt akarja hogy kontaktlencsét hordjak szemüveg helyett. Ti megtennétek a kedvéért?

Figyelt kérdés

10 éves korom óta szemüveges vagyok. Kontaktlencsém még sosem volt, és nem is szeretnék. Megszoktam a szemüveget, olcsóbb is (ritkán cserélem a keretet), nem kell vele annyit szöszmötölni, nem kell aggódni, hogy koszos, száraz-e, stb..

Divatos (nem feltűnő) szemüvegem van, barátnőimmel együtt választottuk ki, sokan megdicsérték, hogy milyen jól áll.


A barátom mégis azt akarja, hogy hordjak kontaktlencsét, mert hogy mennyivel jobban nézek ki nélküle. Meg hogy a szemüveg öregít, meg igazából minden lány jobban néz ki nélküle. Én is örülnék, ha nem kéne hordanom, de ha már kell, akkor inkább szemüveg, mint a lencse...

De félek, hogy a barátom emiatt fog otthagyni, ezért lehet, hogy rászánom magam.


Titeket rá tudna beszélni egy pasi?


2012. jan. 19. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

engem aztán semmire nem tudna egy pasi rábeszélni. szerintem ne hagyd magad

20F

2012. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 zseni001 ***** válasza:
100%
Ne tegyed meg, jó az a szemüveg. Ha ezért otthagy, az olyan zsarolásnak hangzik.
2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 pqpqpq ***** válasza:
100%

a szemuveg igenis nagyon szexi tud lenni. az nem kene egy normalis kapcsolatba gond legyen..

milyen pasikkal jarsz te? honnan szedted ezt is ossze?

2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kontaktlencsét hordok, mert szerintem szemüveggel nem jöttem be a lányoknak. Most van barátnőm :D de szerintem lánynak, igenis jól állhat a szemüveg, ha az jól el van találva :P


Lehet csak nem tetszik neki amilyened most van... vagy ha úgy egyáltalán a szemüveggel van baja, te döntesz, hogy ennyit megér-e neked. Hidd el kontaktlencse nem olyan macerás. Én szeretem.

2012. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak cseréld egy szép divatosabb ra és kész...(szemüveg re gondolok)
2012. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
miatta? ne. úgyis szakít. tapasztalat.
2012. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én sem nyúlnék a szemembe, ha nem muszáj. Szerelmeskedéshez úgyis leveszed, nem?
2012. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
magam miatt is, szemüvegben minden lány ronda
2012. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

'De félek, hogy a barátom emiatt fog otthagyni, ezért lehet, hogy rászánom magam.'


és ha legközelebb azt kéri hogy csináltass magadnak 130D-s melleket mert sokkal jobban néznél ki úgy akkor azt is bevállalnád mert félnél hogy elhagy?

ugyanmár. ennyire ne legyél már befolyásolható. ha szeret akkor szemüvegesen is szeret.

2012. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek az megoldás lehet ha elmegyek a barátommal és nézünk új kereteket, hátha van olyan ami neki is tetszik?
2012. jan. 19. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!