Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a nőgyógyászo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a nőgyógyászomba mit tegyek? Felejtsem el? Én nagyon szeretem

Figyelt kérdés

Mostanában sokat jártam hozzá mert mindig volt valami bajom és annyira megtetszett és nagyon bírom hogy mindig viccelodik. Pénteken voltam nála és azóta egesznap rajta jár az eszem.

Nem tudom hány éves lehet de fiatal. Én 20 vagyok


2019. szept. 16. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne bomolj a lábai elé. Maradjon meg a tartásod, mert különben beégeted magad és kereshetsz másik orvost.

Amúgy ha orvos, elég komolynak mondanám így látatlanban is. Mármint úgy értem mégis csak egy doktor és nem egy hülye agyatlan fiatal férfi, mint manapság. Ehhez mérten legyél te is érett nő, hátha megakad rajtad a szeme másképp is és lehet ő fog kezdeményezni.

Ha foglalta mondjuk akkor nem valószínű.

2019. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson! 😀
2019. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van itt nálunk is a városba egy szemtelenül jóképű fiatal nőgyógyász.A nők mindent kitalálnak,hogy mehessenek hozzá.Jól is megy a doki magánrendelője.

Egyszer én is rajongtam az idegsebész orvosért aki a gerincemmel műtött.De mivel tudtam,hogy semmi esélyem,nagyon hamar túl voltam rajta.

2019. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello Kérdező, mi lett a sztori vège ?
2021. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!