Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok tőle aludni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tőle aludni? Talán tényleg szeretem őt?

Figyelt kérdés

Egy munka miatt tegnap este összevesztünk, nem mondanám hogy csúnyán, de ahhoz képest ahányadán állunk egymással igen csak nagynak számít. Legalább is nekem. Forognak rajta a gondolataim hogy mit gondolhat rólam mert hibáztam, mert alig hallottuk egymást a telefonba, mit érthetett félre stb.

Nekem mindig is tetszett sosem tudtam eldönteni szerelem-e most meg megőrülök. Rendezni akarom, de félek a szemébe nézni is mintha hatalmas bűnt követtem volna el , pedig lehet szégyelnem sem kellene semmiért magam. Szeretem őt?


2019. szept. 19. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Csak most jöttél rá,hogy szereted.
2019. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, egész nap csak rá gondolok. És pont ez az hogy szerintem nem nagy dolog, de kitudja ő mit gondol és félek a szemébe belenézni.
2019. szept. 19. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Két opció lehet:


1. Szereted, és ez most tudatosult.


2. Nem tudod elviselni, ha hibázol, ha megbántasz másokat, pörögsz a "mit gondolhat rólam?" kérdésen.


A kettes pont nem róla, kizárólag rólad szól, és érdemes vele dolgozni.

2019. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább az a bajod, hogy nem akarsz hibázni és azon feszkózol. Sok köze nincs a szerelemhez. Mást is idegesít, ha úgy megy aludni, hogy veszekedett valakivel.
2019. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érzel is iránta, meg alapból is ilyen agyalós, lelkis lehetsz.
2019. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Korábban is rengeteget gondoltam rá. Esténként, reggelente, most viszont egész nap nem hagy nyugodni, nem mintha eddig nem minsen gondolatom lett volna, de most valahogy félek, hogy "elvesztem".
2019. szept. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!