Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez? Van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Van egy lány, vagyok én, én szeretem, ő utál, de jó lenne egyszer együtt aludni, hogy érjem el?

Figyelt kérdés
semmi digdug, semmi nyifnyaf, egyszerűen, ő fekszik, én is fekszem, és mellbimbói a pólón keresztül karcolgatják a felsőtestem... jó, ez rossz példa, a lényeg, hogy hogyan oldjuk ezt meg. ő utál, én szeretem, pedig szeretett, én meg "csak" kedveltem, régebben...
2010. jún. 15. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha utál téged miért aludna veled?Nem értem én ezt komolyan...
2010. jún. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél vissza az ilyen hülyeségekből, legyél normális (ne ilyen idióta pi*sa) és keress 1 rendes fiút akivel jó sokat kurelsz
2010. jún. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát épp azért, mert utál, és én pl. utálom, ha utálok valakit, és így talán rájönne, hogy az utálat átalakítható másba. :)
2010. jún. 15. 01:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem utállak,nem is ismerlek ez elvileg jobb mintha utálnálak mégse aludnék veled :) Érd el hogy ne utáljon.
2010. jún. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy elég sz@r a logikád.

Inkább próbálj meg vele összejönni, ne vele aludni. Utána majd azt is lehet.

2010. jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fizess neki annyit, aminek nem tud ellenállni!
2010. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!