Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezeltétek a csalódást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeltétek a csalódást?

Figyelt kérdés

Írhatnám tini kategóriába is, de remélem, hogy itt értelmesebb válaszokat kapok.


Szóval nem vagyok egy olyan srác aki bárkit megkaphat, kevés nő van aki észrevesz engem.


Viszont volt egy lány akivel gyakran össze néztünk, szemeztünk, hónapokig, úgy éreztem kedvelhetjük egymást, én szerelmes lettem, párszor össze is futottunk és szép lassan rájöttem, hogy tévedtem, bár még mindig nem tudom mi van.... Rá kellett jöjjek lehet nem is illünk össze.

Én úgy éreztem, hogy ő az igaza másra nem is gondoltam. Ez most eléggé fáj nekem belül.


u.i.: még most sem nagyon ismerem a csajt, csak néha dumáltunk



2019. szept. 19. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne írjátok az alkoholt pls :D
2019. szept. 19. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól. Mindig fapofával tűrtem az elutasításokat, soha nem zaklattam a nőket. Csak annyit mondtam: OK. Visszautasítottak több mint 200-an, de én csak éltem tovább az életem és 39 éves koromra lett egy barátnőm. A visszautasításokat meg lehet szokni. Minél többen utasítanak vissza, annál kevésbé fog fájni a következő. Ahogy a Biblia mondja: Ha az egyik orcádat megütik, fordítsd oda a másik orcádat is!
2019. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még nem utasított vissza, csak nem érzem, hogy ő szeretne úgy engem, ahogy azt elhitette velem.

(Még azt sem tudom, hogy van e valakije...)

2019. szept. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!