Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány napot alszatok ott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány napot alszatok ott a barátorotknál?

Figyelt kérdés

A barátom a szüleivel lakik. Hány napot illik ott aludni?

1 ejszakát,2éjszakát?Vagy akár többet is?


Ti mennyit szoktatok ott aludni?Milyen rendszerességgel?


Kort is írjatok köszi



2019. szept. 20. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Heti 7 nap.

Előtte, mikor még "külön élőknek" definiáltuk magunkat, akkor heti 3-4.

2019. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

#1 vagyok

Bocsi, lemaradt, 19 évesen kezdtük, most 25 évesek vagyunk, 3 éve élünk együtt.

2019. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
1, max 2-t. Aztán egy idő után már az is sok volt nekik.
2019. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Én sosem értettem, minek ott aludni??? Áááá, hagyjuk. Tizenévesen megy a papás mamás, 40 évesen meg a társadalom fele elvált vagy szingli.
2019. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
1-2 napot max. Mivel ha sokat vagy ott a szüleinek elegük lehet belôled egy idô utàn. Nem azért mert utàlnak, hanem azért mert azt senki se szereti ha folyton van egy vendég az otthonàban. És nem megy haza sokàig. Mivel kell az embereknek olyan idôszak is mikor csak a csalàd van otthon.
2019. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira felnőttesdit akartok játszani, akkor költözzetek össze, vagy legalább az egyikőtöknek legyen egy saját/bérelt lakása, ahol a másikat fogadni tudja.


A szülők miért kerülgessenek téged, ha nem hozzájuk mész?! Csak egy kicsit gondold az ő helyükbe magad.

2019. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Savlekotő ***** válasza:
Én kocsiba oldottam meg meg motelbe,nőtől függött, baráti lakás stb,aztán albérlet,nem látták szívesen a sima barátainkat se, a párjainkat se,nem is tudtak róla, mondjuk a feleségemet se vittem haza egyszer se. Van ahol házastársat sima barátot de még a rokonokat se látják szívesen a szülők.
2019. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akik ennyire lazán dobálóznak azzal, hogy "költözzenek össze", azok néztek mostanában albérletárakat? :D

Egyébként se biztos, hogy mindenki össze akar költözni a párjával nem tudom, 1-2 hónap után.

2019. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi felváltva csináljuk, hol ő alszik nálunk, hol én náluk. (és ez így szerintem a szülőknek is fair, mert amennyit én fogyasztok náluk, annyit a barátom is fogyaszt nálunk) egyébként heti 1-1 szokott lenni
2020. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!