Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a pasim szeret flörtölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim szeret flörtölni de minden más jól működik?

Figyelt kérdés
Szeret játszadozni a nőkkel, bejön neki, hogy tetszeleghet másoknak. Már többször lebukott, volt, hogy előttem is csinálta. Nagyon rosszul esik. Szerintetek ez nagyon gáz vagy ettől még lehet teljes értékű egy kapcsolat?
2019. szept. 21. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát ezzel növeli az egóját, de ha nem lép félre, nincs gond. Mondjuk lehetne benne annyi, hogy nem előtted csinálja.
2019. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedbe elhagynám ha ennyire nincsen tekintettel arra,hogy neked rosszul esik. Ha megemlíted neki,hogy téged ez zavar mit reagál rá?Gondolom letolja jó magasról.Na az ilyet ott kell hagyni de gyorsan.
2019. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen ez nagyon gáz, ha szeretünk valakit aki ráadásul a párunk akkor nem tesszük ki ennek.
2019. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legalább szereti a nőket.

Ha nem fogja, Téged sem fog.

2019. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te egy női papucs vagy. Egy naiv papucs.
2019. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem nagy cucc, csak ha betalál a flörtje és lefektet egy két lányt melletted az se zavarjon majd.


Ilyen nincs, hogy csak játékból förtölgetek a csajom előtt, más érzelmeivel játszani nem szép dolog és tuto hogy nem hagyna ki egy alkalmat se csak azt már nem előtted csinálná. Ismertem ilyen palit, gyereket csinált másnak a barátnője mellett. Annyira nem vicces.

2019. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon gáz.Legalább amikor veled van ne flörtöljön.
2019. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy neked ez nagyon rosszul esik, tüskék lesznek benned. Hány évesek vagytok?
2019. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, ha mellettem ezt csinálja, hogy viselkedhet más nővel, amikor nem vagyok ott? Az ilyen viselkedés bizalmatlanságot szül, ha nem csal meg akkor is, így egyre jobban megutáltatja magát, és még csak azt sem mondhatja, hogy nem ő tehet róla.
2019. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!