Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek hogy működött/működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy működött/működik a párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogy hogy élitek illetve hogy éltétek ezt meg?

Arra gondolok akik közt 800-1000km van de az is leírhatja akinél kevesebb.

Válaszokat előre is köszönöm.

18/L


2018. okt. 30. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ennel joval tobb km volt, de mukodott. Nemsokara osszekoltozes, hazassag stb. De mi kicsit idosebbek voltunk. 18 evesen ez lehet hogy nehezkesen fog menni.
2018. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

köztünk csak 220 km, így kéthetente(ritkán hetente) találkozunk. Nekem megfelel, néha azon kapom magam, hogy ennél több nem is kellene.

Viszont ezt nem lehet komolynak venni. Ez valami más. A távkapcsolat az nem igazi kapcsolat.


Meg ha tudsz, akkor inkább menj te is nyugatra. fél év alatt megtanulod a nyelvet, aztán mindened meglesz, nem mint itthon, ahol rosszabb körülmények közt csinálnád ugyanazt a robotolást az éhezés elkerüléséért.

2018. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köztünk jóval több van. Most leszünk egy éve együtt, idén kétszer tudtunk találkozni. Ez csak a mihamarabbi összeköltözés reményével működhet. Ő jövőre költözik hozzám. Csak néhány évvel vagyunk idősebbek nálad.
2018. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megvan a maga varázsa, bár ez mondjuk fiatalon nem biztos hogy olyan varázslatos. Én Bp, a lány München, szóval kb 600 km a távolság. Napi szinten beszélünk, havi szinten találkozunk. Igazából ha időm engedi, mert hosszúhétvége, ünnep, betegség, szabadság, bármi miatt úgy adódik csak bepattanok a kocsiba és meglátogatom. Ha ez adott, akkor nincs probléma, jöhet a varázslat. Sokkal jobban örülünk egymásnak ha látjuk végre a másikat. Sokkal keservesebb a búcsú. Sokkal édesebb az együtt töltött idő. Ráadásul szinte nincs üresjárat.

Bár azt azért le kell írnom, hogyha nem lenne adott a látogatása számomra BÁRMIKOR... Akkor nem bírnám. Ha arra kéne várjak, hogy ő jöjjön de ő nyűgös... Vagy nem érezném azt, hogy akármikor mehetek ő biztos hogy annyira örül majd nekem, mint én neki... Akkor rámennék az egészre.

Nekem az a tapasztalatom, hogy sokkal tovább tartanak az ilyen kapcsolatok, mint a "simák". Illetve csak akkor működnek, ha valóban szeretik egymást a felek. Itt nincs alibizés. Ha mondjuk Londonba kéne menjek, ami repülővel közel 3 óra és oda vissza vagy 50 rongy... Akkor is mennék hozzá. Viszont most belegondoltam, hogy akárkihez tuti nem mennék. És az akárki alatt itt akár gondolhatnék egy két exemre is.

2018. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!