Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti foglalkoznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok olyan férfivel aki csak gyönyörű nőkkel járt, szépségkirálynővel, modellekkel? Többször megjegyezné beszélgetés közben nektek melyik nőnek jobb a teste. Mondjuk mindezt úgy, hogy ti teljesen átlagosak vagytok.

Figyelt kérdés
Egyik haveromról van szó.

2019. szept. 21. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az felteszem akkor nem zavarná, ha én hosszasan elemezném, hogy Tom Hiddleston miért tökéletes férfi.
2019. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Dzsuzsák az, de hasonló kategóriájú tökételetes arcú és alakú női voltak. Aki priviben kérdezte.
2019. szept. 21. 23:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges kitenned magad a sérülésnek.
2019. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy ugye nem gond, ha én arról a csávóról nyáladzok, akivel anno spanyolhonban összejöttem? Igazi mediterrános, kigyúrt, szexi hanggal.


Kapcsolat szempontjából off.

2019. szept. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De eleve olyannal nem, aki ennyit beszél az exeiről, mindegy milyenek.
2019. szept. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszi, hogy ettől több lett? Hol vannak most ezek a nők?

Az ilyen pasinak státusz szimbólum kell, meg egy kiegészítő a kocsihoz. Nem társ.

Nekem meg nem kell ilyen agyhalott.

2019. szept. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas! Akkor találkoznánk először és utoljára! Pont azt kellene éreztetni a nővel hogy más nem érdekel, nem azt mondani burkoltan hogy bmeg, nálad sokkal jobb nőim voltak. Mert ez bizony így jönne le a csajnak!
2019. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek a kommentelőkkel. Egy full felszínes pasi, viszont mindig több nő keresi a figyelmét, egyszerre párhuzamos kapcsolatai vannak, mert amúgy sármos, jó megjelenése van. Komolyan nem tudom ki tudja venni, mert mindig flörtölhetnékje támad, az aktuális barátnője előtt is akár.
2019. szept. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!