Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 évesen és szűzen van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen és szűzen van esélyem egy 21 éves nőnél?

Figyelt kérdés
Elmentem a haverjaimmal inni,és az egyik bárban láttam egy gyönyörű nőt. A haverom is elkezdte fűzni,be is jelölte fészen,utána meg mondta nekem,hogy stipp stopp. A nő erre mondta,hogy jelöljem be nyugodtan ne hagyjam,hogy a haverom megmondja,hogy mit csináljak. Velem többet beszél mint a barátommal,és sokkal kedvesebb is. Együtt van valakivel(aki vele egyidős), de mégis úgy érzem lehet esélyem nála. Találkoztunk egy hete,és elmentünk fagyizni. Ott olyanokat mondott hogy nagyon aranyos vagyok,és magával ragadja a gyerekes képzelőerőm. Mikor mondtam neki,hogy kaptam egy ötöst,akkor ezt írta: "nagyon büszke vagyok rád kismanóm". Mit gondoltok tetszem neki? Vagy ha nem miért csinálja ezeket?

2016. okt. 11. 11:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%
Így a leírásodból azt tudom elképzelni, hogy barátként vagy kis öcsiként kezel. De azért ne add fel, próbálkozz be nála valahogy :'D
2016. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
87%
Álmodozni szép.
2016. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
77%
Én Már 24 éves vagyok, de semmit nem tudnék kezdeni egy 16 évessel. És ez nem azon múlik, hogy szűz vagy sem. Szerintem is csak egy kisöcsit lát benned.
2016. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
82%

Reménytelen, szerintem is inkább kisöcsiként kezel. Én is kedves vagyok a fiúbarátaimmal, még meg is dicsérem őket ha valamit elérnek, amit szerettek volna, mégsem akarok tőlük semmit. :'D Kedvelem őket és kész. Szerintem mondj le róla, és ne is próbálkozz be, inkább értékeld a barátságot. Különben sem előnyös ebben a korban, ha a csaj idősebb, ráadásul ennyivel.

18/l

2016. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
54%
Lehet kell neki a "friss husi", sose lehet tudni. Ha egy kalandba benne van, akkor semmiképpen se hagyd ki. Ne hagyd, hogy a negatív kommentek ("kisöcsi" és társai) elbizonytalanítsanak. Kicsit nyomulj, nagy bajod nem lehet belőle, max lepattint, de legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad. Nekem szűk 20 évesen volt egy akkor 23-24 éves csaj (kaland), úgy gondoltam esélytelen, de megpróbáltam, és bejött. Mondjuk inkább korombelinek látszott, dokinak tanult, de neki pl bejött a hozzá képest kicsit gyerekesebb viselkedésem. Flörtölgettünk, aztán egymásba gabalyodtunk a sípályán, majd később a szálláson is. De ehhez kellet az is, hogy ne adjam föl azért, mert "biztos túl fiatal vagyok neki".
2016. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Egy cuki kis srácnak tart, mintha egy barát vagy kistesó lennél, így leírás alapján.


Ez a "nagyon büszke vagyok rád kismanóm" meg inkább olyat, amit anya mondana a gyerekének. Eleve reményvesztett, komolytalan, és indokolatlan egy iskolai ötössel megpróbálni meghódítani egy 21 éves nőt. Elkönyvelte, milyen kis édes vagy, hogy beszámolsz neki, mintha az anyja vagy nővére lennél, és kész. :D

2016. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is barátként vagy kistesóként gondol rád, kevés esélyt látok a leírtak alapján hogy akarna tőled valami mást is, (főleg hogy van barátja) de ki tudja.
2016. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
78%

xDDDDDDDD

Hát ez nagyon cuki. Gratulálok szereztél magadnak egy nővérkét. :D


Köztem és a párom között is ennyi a korkülönbség, de az biztos, hogy soha nem beszéltem volna így vele.

Ezen a csajon rohadtul látszik hogy nem kezel téged egyenrangúnak, barátként vagy öcsiként tekint rád. Esélyed sincs nála. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ennyiből már látszik.

2016. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon király. Próbáld meg irányítani, hogy hagyja-e neked.


Lehet, azért kedvel, mert irányíthat téged, s mindig egyetértesz vele.


Nincs kizárva, bár 16 vagy, de külsőre 21 nézel ki.

Elment veled fagyizni, Megjelent veled valahol...nem ég veled.


Majd ne ess abba a tipikus hibába, hogy a szexuális vágyat, szerelemnek fordítod.

2016. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Be fogok próbálkozni nála,úgy döntöttem.
2016. okt. 11. 15:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!