Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy gyönyörű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy gyönyörű, mindig vidám és sokat nevető, rosszcsont lányba, akinek mindig határozott, igazságot kereső véleménye van. De lett egy pasija, és azóta teljesen elveszítettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 14:45
 1/6 A kérdező kommentje:
A hosszú haja, a huncut szeme. Az őszinte szókimondása. A kis mellei, formás feneke. Megőrülök érte. Mióta van pasija, azóta azonban elérhetetlen, barátként is csak minimális a kontakt már..
2019. aug. 20. 14:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkéstél. Legközelebb légy gyorsabb, ha megtetszik valaki!
2019. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, emberek jönnek-mennek. Majd találsz másikat, még jobbat is akár. Senki sem pótolhatatlan, ezt soha ne felejtsd el.
2019. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Tudom nem vigasztal, de sok lány ilyen. Én is mindig lekéstem/elcsesztem blabla. Aztán csak összejött egy olyannal, aki jó pár év után is izgat és megőrülök érte.
2019. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért történnek, hogy fájdalmas áron, de tanulj a hibádból, és legközelebb ne totojázz, ne engedd át másnak. Én is mindig lekéstem azokat, akikbe beleszerettem volna, vagy pont akkor sodort mellém az élet ilyeneket, amikor valakim már lett, akivel nem egymást kerestük, csak vergődtünk.
2019. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki nem lép.Ha te nem lépsz, majd lép helyetted más.(bármiben)
2019. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!