Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számotokra mennyi a maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyi a maximum korkülönbség, ami még belefér felnőttek esetében egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a vélemények.. Én személy szerint vonzódtam már velem egykorú fiúhoz, és olyanhoz is, aki jóval idősebb volt nálam. Privátot nem kérek..


Azt gondolom, a kor csak egy szám, ha a szerelemről beszélünk, bár Én max. 22-23 évnél húznám meg a határt.

Olyan emberrel azért már nem szívesen kezdenék, aki 25, vagy akár 30 évvel idősebb nálam.



2019. szept. 22. 15:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
87%
Én most vagyok 30 éves (nő). Jelen tapasztalataim szerint mínuszban 3, pluszban maximum 10-12 év ideális szerintem. Bár egy nagyon jó barátnőmnek 20 évvel idősebb a párja, de olyan jól tartja magát hogy nem látni közöttük ezt ekkora szakadéknak. Szerintem ez viselkedésen múlik főleg és hozzáálláson
2019. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 anonim ***** válasza:
15%

Attól függ, hogy mi a célod, ha gyereket akarsz akkor talán jobb ha nem egy 60 éves bácsi megy az óvodába a gyerkőcért. Egyébként meg nem számít

a kor.

31F

2019. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2019. okt. 2. 05:41
 24/116 anonim ***** válasza:
79%

Egyet értek az előttem szólókkal. Annyival talán még kiegészíthetem, hogy a kor is számít a korkülönbségnél! Úgy értem, hogy tinédzsereknél, harmincasaknál, ötveneseknél, vagy nyugdíjasoknál nézünk öt-tíz-tizenöt évet. Általánosságban jobban elfogadott társadalmilag, ha a férfi az idősebb, mint ha a nő. Egyébként meg csak arra a két emberre tartozik, hiszen ők fognak együtt élni. A többiek meg törődjenek a saját dolgukkal...

39F

2019. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
85%
"Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem" : ez utóbbira nincs szabály, - én már csak tudom :)
2019. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:
79%
Szerelemben korkülönbség? Nincs határ. Kedvesem 60-ban született, én 82-ben. 16 éve élünk boldogan. Lepattognak rólunk a negatív tekintetek és beszólások. Környezetünk elfogadta.
2019. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani, köszönöm a választ, ment a zöld kéz. ;)
2019. okt. 9. 20:01
 28/116 torkosborz ***** válasza:
15%
Ott a pont!!! A cél a meghatározó nem a korkülönbség. Mifelénk, erre nyugaton nem nagyon érdekli a hölgyeket a korkülönbség. Tökéletesen megvannak a náluknál olykor 30-35 évvel idősebb nyugdíjas fószerekkel. Szinte mindegyike magyar hölgy, kevés orosz is van, de a pasasok mindegyike külföldi nyugdíjas (német,osztrák,swájci,swéd,francia,olasz,liechtensteini,luxenb.i,olasz belga, és még sorolhatnám). Tudom mert a kuncsaftjaim... Némelyik hölgy még magyarul is alig tud, nemhogy idegen nyelven, de egy nyelvet mindegyik beszél... Találjátok ki mi az.
2019. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :D Bár szerintem a 30-35 év korkülönség már tényleg az "extrém" kategóriába esik..
2019. okt. 23. 10:02
 30/116 anonim ***** válasza:
87%

Megfogalmazható bárki évet, centit, kilót - nagy értelmesen, logikusan ...

Aztán jön valaki, és dobod a fenébe a szempontrendszer, mert nem tehetsz mást.

És akkor kiderül, hogy pont ő!

A szerelem már csak ilyen

2019. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!