Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számotokra mennyi a maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyi a maximum korkülönbség, ami még belefér felnőttek esetében egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a vélemények.. Én személy szerint vonzódtam már velem egykorú fiúhoz, és olyanhoz is, aki jóval idősebb volt nálam. Privátot nem kérek..


Azt gondolom, a kor csak egy szám, ha a szerelemről beszélünk, bár Én max. 22-23 évnél húznám meg a határt.

Olyan emberrel azért már nem szívesen kezdenék, aki 25, vagy akár 30 évvel idősebb nálam.



2019. szept. 22. 15:23
 81/116 anonim ***** válasza:
87%
Miért mi a különbség? 50 fölött megtáltosodnak a pasik? Még inkább gyengélkedni szoktak olyankor, a környezetemben legalábbis, és itt fáj ott fáj, magas a vérnyomása, öreges a mozgása, a felesége meg még túl fitt hozzá. Mindenki olyat keressen akivel a kinézete, életstílusa, egészségi állapota passzol.
2020. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
81%

80. Én sem mondom meg neked hol kéne nézelődnöd!

Ott nézelődöm, ahol akarok. 20-as, 30-asok állnak sorba.

Miért választanék egy öregedő férfit, amikor egyébként is sokuk minimum tízzel többnek néz ki. Se egészségükre, se külsejükre nem figyelnek!

2020. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:
89%

80

A párom 10 évvel fiatalabb nálam. Ő idősebbnek néz ki, én fiatalabbnak. Tökéletesen összeillünk minden szempontból.

Ne legyél már ilyen gyöpös, hogy egy nőnek csak tőle (jóval) idősebb párja lehet!!!

Gondolom az a gondod, hogy te 50-esként (jóval) fiatalabbakat szeretnél, akik szóba sem állnak veled!

2020. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2020. jún. 22. 20:11
 85/116 anonim ***** válasza:
100%
+-5 év
2020. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
93%
Ja ,és egyébként a férjem 3,5 évvel fiatalabb😊 85. Voltam.
2020. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó, pont ezért mert fitalabb férfi, 1 billió % h majd elhagy mikor öregszel neki meg a fiatalabb csajok kellenek majd, drukkolok h ez hamar megtörténjen.
2020. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
85%
Jó nagy farok vagy. Sajnàllak, hogy a kutyânak se kellesz ezért frusztràl ha màsnak van valakije és boldog. Amúgy nem, nem fog elhagyni. 10 éve is tudta, hogy idôsebb vagyok nàla , mégis összejöttünk, tudta mit vàllal.. 3,5 év aztàn marhàra semmit se szàmít, régen, se most, se 20 év múlva. Buta vagy, de nagyon.
2020. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:
0%
vagy te, mint a föld
2020. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
92%
87 Mi ez valami meccs hogy drukkolni kell? Drukkoljál magadnak hogy legyen végre egy nőd. Az ilyenek mint te, személyes sértésnek veszik ha egy nő fiatalabb pasival van, ami ellenkezik a vallásoddal :D Fanatikus hülye.
2020. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!