Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van az ilyen nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van az ilyen nőkkel, hogyan alakul a szerelmi életük egyáltalán?

Figyelt kérdés

Akik racionális, "hideg" személyiséggel rendelkeznek, önállóak, szeretik maguknak krányítani a dolgaikat, függetlenek és egyedül is jól megvannak. Nehezen mutatják ki az érzelmeiket és nehezen nyílnak meg. Egy INTJ típus igazából.

Tipikusan olyan nők, akik nem kapcsolatfüggők, nehezen bocsátanak meg, ha átverik őket.

Az ilyenekkel mi lesz? Van esélyük egyáltalán párt találni? Tudnak szerelembe esni?



2019. szept. 22. 19:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Irányítani*
2019. szept. 22. 19:21
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Több ellentmondás is felfedezhető a leirásban.

Eleve aki szereti magát az kifelé is jobban szeret, nem tart haragot, könnyen nyílik hisz magabiztos, és nemkell aggódnod miattuk, megtalálják az ideálisat.

2019. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Neked melyik pontban kellene fejlődnöd?
2019. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy szeretik magukat?
2019. szept. 22. 19:25
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell miattuk aggódnod szerintem. Mivel racionalisták valószínűleg elfogadjak a dolgokat ahogy azok vannak, nem várnak még negyven évesen is a mesebeli hercegre. Sokkal több probléma várhat az álmodozókra, akik mindig valami ideált kergetnek.
2019. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Én ilyen vagyok, bár azt nem tudom, hogy milyen személyiségtípusba tartozom. Még nem volt soha kapcsolatom, de szerintem ez az én személyes szégyenem, nem az "ilyen nőké". Mivel a leírt tulajdonságok mellett csendes és komoly vagyok és úgy általában inkább férfias a személyiségem, unalmas, irritáló ember vagyok, ezért a családomon kívül nem igazán vannak emberi kapcsolataim. A nőkkel nem igazán jövök ki jól, mert nem nagyon tudok hozzászólni a tipikus női témákhoz (kinek ki jön be, pletykálás, párkapcsolatok, divat, lelkizés), a férfiak pedig legfeljebb csak haverként tekintenek rám, mert a legtöbben tipikusan nőies nőre vágynak, nem egy jófej haverra női testben.
2019. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen felesleges aggódnod.

Nem értem azt, hogy miért hideg szerinted az, aki önálló és egyedül is jól érzi magát.

Nagyon sok ember nehezen mutatja ki az érzelmeit, attól még lesz párjuk, csak nem adnak szerenádot egy hét után az ablak alatt. (Szerencsére)

A kapcsolatfüggőség pedig hátrány és beteges. AZ alap az, hogy valaki nem kapcsolatfüggő.


Azt meg már végképpen nem értem, hogy miért ne lehetnének szerelmesek.

Inkább az nem szerelmes igazából, aki havonta másért van oda.

2019. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát. Aki önálló, képes egyedül is jól meglenni, az teljesen pozitív s milliószor jobb, mint azoknak, akik másokba kapaszkodnak, másoktól függnek, instabil személyiségüek. Tehát többek között pozitív tulajdonságokat is felsoroltál.

Ami a negatívakat illeti, aki rideg és zárkózott, az még változhat, fejlődhet a személyisége valamennyire, nem kell egész életében olyannak lennie. Számos ilyen embert ismerek, aki kezdetben zárkózott volt, idővel megnyílt.

2019. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem csak egy személyiség típus létezik. Egy alapján nem lehet konklúziót levonni ami a társadalom összes ilyen tagjára vonatkozik. Én pl "csupán" INFJ vagyok, de emellett kismillió dolog alakította ki a személyiségem.

Ehhez olyan partner kell, aki nem erőlteti a megnyilast, hanem hagyja, hogy az én tempomban haladjak. És ebből van kevés. Nekem nem 1-2 hónap, hogy megnyiljak, hanem inkább ennyi év, hogy igazán megismerjenek közelről.

2019. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek tudnak szerelembe esni, de mindig gondolnak arra is, hogy mi lesz ha, nem rágják magukat, csak mindig van B terv, legalábbis nálam.

11 éve vagyok a férjemmel, gyerekem is van, a gyerek annyiban változtatott nálam a felfogásomon, hogy valószínű beledöglenék ha valami megoldhatatlan baja történne, mással kapcsolatban eddig ilyen érzésem nem volt. A férjemhez meg úgy állok hozzá, hogy nagyon szeretem, nagyon fontos ember az életemben, ő az én társam és én vele szeretném leélni az életemet, de ugye bármi megtörténhet, az ő életét nem én irányítom, s ha majd ő válni szeretne, mert talál jobbat/újat akkor én nagyon jól megleszek egyedül is, nem lesz nagy háború s sírás rívás, mindenki éli tovább az életét csak külön.

2019. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!