Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a főnökömbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 hónapja kezdtem el dolgozni egy szórakozóhelyen mint pultos. Nem túl nagy hely, nem túl népszerű ezért kevesen vagyunk mint alkalomazottak és az első 3 hétben azt sem tudtam ki a főnök, sosem láttam mert nem szokott ő bejárni, csak övé a hely és ha gond van csak telefonon tudtuk intézni, és azt is csak a kollégám intézte mert ő ismerte, én meg nem. Mindegy.

A lényeg hogy úgy a negyedik hét fele benézett hozzánk, és hát a szám is tátva maradt úgy szépen fogalmazva. Tipikus 10/10 - es srác, erős, tekintélyes megjelenése van de ennek ellenére közvetlen és jó fej. Mondta hogy örül hogy ott dolgozok és jó hogy személyesen is találkoztunk, majd kb ennyi volt, elment. Utána pár hétig megint nem láttam, de aztán egyre sűrűbben járt be ha dolgoztam és most kar szinte minden másokdik este itt van. És a helyzet az hogy nagyon belezúgtam. Szó szerint remegnek a lábaim ha a közelébe vagyok, múltkor pl majdnem ledobtam az italokkal teli tálcát amikor elsétált mögöttem. (A pult mögött van az ilyen irodaszerűsége) Éjjel szinte alig alszok folyamatosan csak arra gondolok hogy mi lenne ha, meg stb. Komolyan mint egy szerelmes tinilány, úgy érzem magam. Persze ő semmi jelét nem mutatja hogy ugyanúgy érezne mint én és senkinek nem is mondtam hogy érzek, nem akarom elszúrni vagy ilyesmi bár amúgy sem hiszem hogy lenne esélyem nála.

De a kérdés. Ezzel mit tudok kezdeni? Szeretem a munkámat, nem akarok elmenni innen de az nem normális hogy ha bent van nem tudok koncentrálni egyáltalán. Mit csináljak szerintetek? Van erre valami "gyógymód"? 22/L

A srác egyébként 26 éves


2019. szept. 24. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedbe munkahelyet váltanék.Nagyon nem jó az ilyen,és lehet,hogy még rosszabb lesz.Keressél más munkát és feledd el a pasit.
2019. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj béremelést!
2019. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs esélyed, akkor nem tudsz mit elszúrni ilyen egyszerű. Finoman mutasd ki (bár ha nem nyeretlen kétéves akkor úgyis észrevette) ezen túl mást nem tudsz csinálni. Illetve mégis, nem reménytelenül szerelmesnek lenni olyanba aki nem vesz észre, hanem nyitottnak lenni olyanokra akik igen.
2019. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Felvározom:Kiöltözöl, adsz magadra,szexy ruhában, h észre vegyen próbálkozz beszélgess vele de ne annyira feltünően. Ezt inkább ilsen rajongásnak hívnám mert nem ismered eléggé. Ismerd meg, talán még randiztok is és stb...

Aztán vagy jól münködik vagy nem jól, ha jól akkor titokban marad. Ha nem akarja, akkor ennyi nem fog nagyon bejarni,és re pedig kijózanodsz belőle mert megismerted jobban, vagy szerelmes leszel belé és viszonozza. Ha nem akkor hoppon maradsz. vagy kirúg. Megéri? Ha viszonozza akkor is kirúghat persze, de együtt maradhattok.

2019. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem mutat feléd ő is érdeklődés sajnos nincs mit tenni. Ha maradni akarsz ott ezzel az erős érzéssel akkor csak kellemetlenebbé válik ez a szituáció a mindennapokban. Vagy megszokod vagy elmesz. De ha mégis idővel lesznek részéről jelek akkor szerencsés lehetsz!
2019. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
26 évesen komoly helyen főnök lehet valaki -.-"
2019. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmas.
2019. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Kevesebb lányregényt olvass, és próbálj felnőni.
2019. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!