Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szokták a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokták a normális fiúkat kihasználni?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják hogy sok normális pasit kihasználnak a nők. Hogy kell ezt csinalni?

2019. szept. 24. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Általában érzelmileg teszik ezt meg. Közel tartják magukhoz őket kihasználja a szeretetét és a kedvességét, majd amikor jön más, például egy pasi akkor kuka az ilyen srác.
2019. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mint nőt vagy mint pasit érdekel?
2019. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Egyetertek az elsovel ! Pl tegyuk fel egy no szar passzban van , hagyja hogy egy rendes pasi mellett “uj erore kapjon” .. hadd vigasztalja, hallgassa meg gondjat/bajat,dicserje (egy kicsit kozben talan meg adja is ala a lovat) aztan ha mar osszeszedte magat akkor lelep a no...


No vagyok, nem tartom korrekt dolognak. De bevallom en is “hasznaltam” mar pasit onbizalomtuningolgolasra es nagyon megbantam utolag.. szegeny :/

2019. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nálam ezek voltak :

Elhitette a sok hisztivel hogy én nem figyelek oda rá kellőképpen, nem adom meg neki mint nőnek ami jár, tehát egy figyelmetlen bunkó vagyok.

Nem mondom napi százszor hogy szeretlek ,mert hát az lenne a normális.

Nem számolok be minden percben hogy hol vagyok mit csinálok, mit fogok csinálni percre pontosan , ki van ott velem stb, mert szemét vagyok és megcsalom biztos.

Ő rohadt fáradt ,kikészült, napi 5-6 óra semmittevős munkában, nem tudja az otthoni teendőit ellátni, csináljam meg én napi 12 óra nehéz fizikai munka után, ő most fekszik/tvt néz.

Ő nem intéz semmit mert utálja a "papírmunkát".

Merek szólni valamiért is hogy miért nincs picit rend rakva (vagyis miért nem tud a rendre vigyázni amit én csináltam), rögtön én voltam a legbunkóbb férfi a világon. Sorolhatnám, hosszú a lista.

Folyamatos érzelmi zsarolás, önbizalom rombolása, hisztivel, és manipulációval történő zsarolás.

Lényeg a lényeg, hogy bármit tettem nem volt jó!

2019. szept. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ahogy engem szoktak... Elvinni ide-oda (ingyen taxi) egy mosplyért, két szóért de a randi kizarva. Esetleg pénzt kérni kölcsön (2-5000), amit majd megad (persze legtöbbször nem). 1-1 akad aki esetleg nem ilyen... :(
2019. szept. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam ezek voltak :

Elhitette a sok hisztivel hogy én nem figyelek oda rá kellőképpen, nem adom meg neki mint nőnek ami jár, tehát figyelmetlen vagyok.

Nem mondom napi százszor hogy szeretlek ,mert hát az lenne a normális.

Nem számolok be minden percben hogy hol vagyok mit csinálok, mit fogok csinálni percre pontosan , ki van ott velem stb, mert szemét vagyok és megcsalom biztos.

Ő nagyon fáradt ,kikészült, napi 5-6 óra semmittevős munkában, nem tudja az otthoni teendőit ellátni, csináljam meg én napi 12 óra nehéz fizikai munka után, ő most fekszik/tvt néz.

Ő nem intéz semmit mert utálja a "papírmunkát".

Merek szólni valamiért is hogy miért nincs picit rend rakva (vagyis miért nem tud a rendre vigyázni amit én csináltam), rögtön én voltam a legbunkóbb férfi a világon. Sorolhatnám, hosszú a lista.

Folyamatos érzelmi zsarolás, önbizalom rombolása, hisztivel, és manipulációval történő zsarolás.

Lényeg a lényeg, hogy bármit tettem nem volt jó!

2019. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kihasználás lényege az, hogy a nőnek nem jelent szinte semmit a pasi, de amit a férfi tud adni, az jó neki.
2019. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesláda, ingyen taxi, szívességtevő szolgálat.
2019. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!