Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet valóban így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet valóban így egy férfi egy nőt?

Figyelt kérdés

A férfi állította, hogy szerelmes a nőbe, nagyon rá volt kattanva, a nő viszont visszautasította (nem szórakozott a férfival). Ezután viszont a férfi megpróbálta a nőt mindenki előtt befeketíteni, hazugságokat terjesztett róla.

Szerintetek létezhet, hogy igazi érzései voltak a nő felé, vagy ez inkább valamilyen torz vágy csak?

Én úgy gondolom, aki igazából szeret valakit, az nem viselkedik így.


2019. szept. 25. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen gondolod.
2019. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rockarc ***** válasza:
91%

Tehat meg randi sem volt, de mar szerette. Annyira ismerte mar, hogy meg azt sem tudta, hogy le fogjak pattintani. Vajon mit szeretett a noben a spojlereken kivul? Csak megdugni akarta es lepattant, ennyi a tortenet, a tobbi az kicsinyes bosszu es dontes helyesseget tamasztja ala.


43F

2019. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor csak összekeveri a vágyat a szerelemmel?
2019. szept. 25. 16:53
 4/15 A kérdező kommentje:
2: Ismerték egymást, egy közegben mozogtak.
2019. szept. 25. 16:54
 5/15 Rockarc ***** válasza:
89%

Miert lep meg, hogy fogalomzavaros is? Miert pont ebben lenne jo, amikor minden masban latszolag selejtes?


Mindenkinek van rossz tulajdonsaga. Azok szamossaga viszont nem mindegy. Lathatoan ez az ember begyujtotte az osszeset, ami letezik. Talan embert nem eszik, de azert ebben nem vagyok biztos.


43F

2019. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem létezhet.

Jól látod! Ha igazán szeretetet érzett volna, nem mocskolja.

Ra volt indulva, birtokolni akarta.

2019. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember, akinek nulla az önismereti bizony simán összekeveri a vágyat a szerelemmel. Ez az ember minden volt, csak nem szerelmes.
2019. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam.
2019. szept. 25. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit, nem ártasz neki.

Haragudhatsz rá, kicsúszhatnak dolgok a szádon, de nem teszel neki keresztbe.

Ennek az illetőnek nagyobb az egója, mint az állítólagos szerelme.

2019. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az egója tényleg nagy.
2019. szept. 25. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!